Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dom Lekarza Seniora

6 listopad 2014 @ 11:00 - 12:00

Na dzisiejszych zajęciach w Domu Lekarza Seniora w Warszawie na ul. Wołoskiej poznawaliśmy kolejne ćwiczenia z zestawu Ośmiu Kawałków Brokatu, z uznaniem stwierdzając że nazwa jest wyjątkowo trafna, jako że brokat był w starożytnych Chinach materiałem bardzo cennym.

Rozluźnione, z pogłębionym oddechem i uwagą skoncentrowaną do wewnątrz, spoglądałyśmy do tyłu „jak mądra sowa przypatrująca się księżycowi”, a dotykając oburącz stóp nie tylko wzmacniałyśmy i rozluźniałyśmy obszar nerek i lędźwi ale masowałyśmy niemal wszystkie organy znajdujące się wewnątrz jamy brzusznej.

Ogólne rozweselenie wzbudzało nie tylko barwne, chińskie nazewnictwo, ale również nasze pomocnicze materiały, które w skrócie będą przypominały wszystkie z ośmiu ćwiczeń, a specjalna tabelka pozwoli rejestrować postępy i dyscyplinę ćwiczących. Wszak wszyscy już wiemy, że kluczowe są trzy pierwsze tygodnie aktywności fizycznej!!!

Niestety i tym razem panowie nie dopisali. Możnaby pokusić się o wniosek, że dlatego panie żyją dłużej ;) Tak więc panowie do dzieła!

Szczegóły

Data:
6 listopad 2014
Godzina:
11:00 - 12:00

Organizator

Miejsce wydarzenia