Qi Gong na nową rzeczywistość

Lista życzeń Udział
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Przedstawiamy zapis cotygodniowych, ogólnodostępnych zajęć Qigong online, które odbywają się live na Facebooku Studia Dantian od 11 stycznia 2021r.

„Nową rzeczywistość”, a nie „powrót do normalności”? Nie miejmy złudzeń – to co było przedcovidową „normalnością” już nie wróci w poprzednim kształcie, zaś tworzący się nowy kształt trudno jeszcze dokładniej dojrzeć poprzez „covidową mgłę”…

Jak pokazuje długa historia, zwłaszcza czasów istotnych przemian – a takie właśnie mamy – trzeba być wtedy po prostu „przygotowanym na wszystko”. I tu pomoże bez wątpienia praktyka taiji i qigongu. Dostępna dla każdego, sprawdziła się w tej roli poprzez tysiąclecia. Każdy z nas, nauczycieli, instruktorów i adeptów tych dyscyplin, doznał ich efektywności w swoim życiu zawodowym i prywatnym, w którym nie brakowało konfrontacji z poważnymi przeciwnościami losu.

Ponieważ zawsze warto zacząć od podstaw, a i – bez względu na stopień zaawansowania – periodycznie do nich wracać, streamingi na Facebook Live są poświęcone prostym ćwiczeniom, w których niemniej zawsze będą obecne trzy podstawowe składniki każdego qigongu, czyli właściwy ruch, właściwy oddech i właściwa koncentracja.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Wprowadzenie do Qi Gongu na nową rzeczywistość

  • Wprowadzenie
    04:57
  • Sesja treningowa
    01:02:17

Waga powtórzeń w codziennym życiu

Nawyki

Przez klaskanie do zdrowia

Świadomość, intencja, a materia

Serce Shen

Trzy skarby

Szamańskie korzenie Qi Gongu

Oceny i recenzje studentów

Brak jeszcze recenzji
Brak jeszcze recenzji