Qigong na co dzień z Janem Glińskim

Lista życzeń Udział
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Jan Gliński

Poznaj i korzystaj z przebogatej skarbnicy technik qigongu, będącego doskonałym remedium na typowe problemy i dolegliwości obecnych czasów. Znajdziesz tu odpowiedzi: jak zrelaksować zmęczone oczy, jak zmniejszyć stres, jak poprawić trawienie? Jak mieć więcej energii na co dzień, jak się wysypiać? Choć na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, często prosty ruch albo delikatne masowanie potrafi szybko włączyć antystresową odpowiedź całego organizmu, a dłuższe bujanie ramionami może utrzymać nas w dobrej formie i zdrowiu. Spróbuj.

Wejdź na drogę samopoznania. Podążając za Janem Glińskim, doświadczonym nauczycielem qigongu, próbuj, doświadczaj, badaj swoje odczucia w trakcie praktyki, obserwuj pojawiające się w ciele doznania. Zaangażuj umysł, niech stanie się twoim sprzymierzeńcem. Bądź tu i teraz. Niech twoja praktyka prowadzi cię do lepszego zdrowia i samopoczucia.

 

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • Zainspiruj się i praktykuj samodzielnie w domu już dziś: Poznaj Jana, dowiedz się o jego podróży jako instruktora taiji i qigongu i zobacz, jak te starożytne formy sztuki pracy z ciałem, umysłem i duchem, przełożyły się na sprawność i jakość jego życia. Poznaj historię qigongu, zapoznaj się z materiałami i odkryj medytacyjne aspekty qigongu. Postępuj zgodnie z radami Jana. Wybierz odpowiednie miejsce do praktyki, znajdź dla siebie czas, oraz ustal swoją rutynę aby ćwiczyć regularnie. Rozpocznij od rozgrzewki 1,2,3 czyli codziennej dawki witalności, następnie przejdź do nauki kolejnych etapów. Oddech, praca z nerwem błędnym. Kiedy zdobędziesz tą wiedzę czeka na ciebie nauka relaksowania oczu, ćwiczenia dłoni oraz praca z układem trawiennym. Na koniec poznasz ćwiczenia ułatwiające zasypianie i dobry, regenerujący sen. Nadaj ostateczny szlif swojej praktyce. Poznaj cały cykl i daj nam znać o efektach swojej praktyki!

Zawartość kursu

Zobacz zapowiedzi co będzie zawierać seria Qigong na co dzień Jana Gliński

 • Wprowadzenie
  03:08
 • Oddech – dobry na wszystko
  01:50
 • Siła spokoju – stymulacja nerwu błędnego
  00:00
 • Relaks oczu
  02:26
 • Sprawne dłonie
  02:25
 • Jak poprawić trawienie?
  02:19
 • Jak się wysypiać?
  02:31
 • Bujaj się dla zdrowia
  02:34

Sesja 1 – Witalność

Sesja 2 – Oddech

Sesja 3 – Nerw błędny

Sesja 4 – Oczy

Sesja 5 – Dłonie

Sesja 6 – Trawienie

Sesja 7 – Sen

Sesja 8 – Zdrowie

Oceny i recenzje studentów

Brak jeszcze recenzji
Brak jeszcze recenzji