Sztuka i Ruch (I) – malowanie naturalnymi barwnikami

Lista życzeń Udział
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Witaj na kursie Sztuka i Ruch, malowanie naturalnymi barwnikami 

Na tym kursie znajdziesz odpowiedzi: jak zrelaksować się i odprężyć podczas malowania. Jakie ćwiczenia służą do rozluźnienia ciała, a dokładnie rąk i bioder. Dowiesz się jak przed przystąpieniem do nauki, zmniejszyć stres i zwiększyć koncentrację. Przede wszystkim nauczysz się jak używać naturalnych barwników jakimi są zielona herbata, spirulina (sproszkowane algi morskie) oraz kawa? Dowiesz się również, jak mieć więcej energii i jak pozbyć się niepokoju, dzięki zajęciu się kreatywną pracą twórczą.

Wkrocz na drogę samopoznania. Podążając za doświadczoną nauczycielką sztuki i instruktorką qigongu Marzeną Rostkowską, próbuj, doświadczaj, badaj swoje odczucia w trakcie praktyki, obserwuj pojawiające się w ciele doznania. Niech twoja praktyka prowadzi cię do lepszego zdrowia, samopoczucia i budzenia kreatywności.

Ten autorski cykl, to 9 odcinków z lekcjami od przygotowania ciała i umysłu, do zaaranżowania stanowiska pracy, mieszania barwników, aż po zadania praktyczne z malowania. Zapraszam!

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • Ten autorski cykl, to 9 odcinków z lekcjami od przygotowania ciała i umysłu, do zaaranżowania stanowiska pracy, mieszania barwników, aż po zadania praktyczne z malowania. Zapraszam!

Zawartość kursu

O mnie – jak zostałam nauczycielką sztuki i instruktorką taiji i qigongu?

 • Co zawiera kurs i dlaczego taki temat?
  02:02
 • Kilka słów o mnie
  01:13
 • O moich książkach
  01:11
 • Koncert dzwonków koshi i tybetańskich mis
  02:58

Malowanie naturalnymi barwnikami

Dodatki

Oceny i recenzje studentów

Brak jeszcze recenzji
Brak jeszcze recenzji