Sztuka i Ruch (II) malowanie tuszem motywu Chmur

Lista życzeń Udział
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Na tym kursie nauczysz się malować tuszem. Motywem przewodnim będą chmury. Poćwiczysz nowe sposoby poruszania, budując w ten sposób świeże połączenia neuronalne i tonizując pracę mięśni. Poznasz ciekawe ćwiczenie wzmacniające nogi, odprężające wzrok i uelastyczniające tułów, o symbolicznej nazwie – Ruszając rękami jak chmurami. Z tak przygotowanym ciałem i umysłem poznasz sposoby, za pomocą których od wieków artyści uwieczniali płynące po niebie chmury.

Praca twórcza i wolne ruchy ręki przy malowaniu, dają odczucie przyjemności. Następuje proces spowolnienia oddechu, stopniowo poprawia się nastrój. Budzi się wewnętrzny kreator, gotowy tworzyć! Stan medytacji jaki z czasem osiągamy dzięki twórczej pracy, dzięki aktywacji prawej półkuli mózgu zaczyna przenosić się na inne obszary życia, czyniąc je coraz piękniejszym i szczęśliwszym.

Ten autorski cykl, to 4 lekcje. Od przygotowania ciała i umysłu, poprzez zaaranżowanie stanowiska pracy, przygotowanie różnych odcieni tuszu, aż po 16 zadań praktycznych z malowania. Zapraszam!

Pokaż więcej

Czego się nauczysz?

 • Na tym kursie nauczysz się malować tuszem. Motywem przewodnim będą chmury. Poćwiczysz nowe sposoby poruszania, budując w ten sposób świeże połączenia neuronalne i tonizując pracę mięśni. Poznasz ciekawe ćwiczenie wzmacniające nogi, odprężające wzrok i uelastyczniające tułów, o symbolicznej nazwie - Ruszając rękami jak chmurami. Z tak przygotowanym ciałem i umysłem poznasz sposoby, za pomocą których od wieków artyści uwieczniali płynące po niebie chmury.

Zawartość kursu

Sztuka i Ruch malowanie tuszem motywu Chmur

 • Wstęp
  00:52
 • Przygotowanie ciała
  13:03
 • Stanowisko pracy
  03:19
 • Ćwiczenia wprowadzające do malowania tuszem
  13:32
 • Ćwiczenia z malowania motywu chmur
  17:28
 • Zadanie podsumowujące – pejzaż z chmurami
  04:47

Dodatki

Oceny i recenzje studentów

Brak jeszcze recenzji
Brak jeszcze recenzji