Zdrowy Kręgosłup

Lista życzeń Udział
Udostępnij kurs
link do strony
Udostępnij w mediach społecznościowych

O kursie

Sesja treningowa nakierowana na poprawę kondycji kręgosłupa. Sposób na wzmocnienie, uelastycznienie, odstresowanie kręgosłupa ćwiczeniami wyselekcjonowanymi głównie z Taiji i Qigong.

Nazywam się Marta Pociejewska . Od urodzenia wychowana byłam w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, zafascynowana psychosomatyką oraz holistycznymi metodami pracy z ciałem i umysłem. Miłośniczka spacerów po lesie, kontaktu z energią roślin i zwierząt oraz różnych form ekspresji jak taniec intuicyjny, fotografia, malarstwo czy ceramika.

Największe spełnienie odnalazłam w Tai Chi i Qi Gong, które praktykuje od 2005 r. Po kilkunastu latach praktyk stworzyłam własny system ćwiczeń Qi Balans oraz w późniejszym czasie zaczęła współtworzyć projekt Tao Move ( www.taomove.com ). Ze względu na to, że większość życia wypełnił mi kontakt z końmi (w tym trenowanie zarówno koni jak i ludzi), zrodziło to kilka lat temu powstanie pierwszego w Polsce systemu ćwiczeń Tai Chi dla Jeźdźców oraz współpracę z 2krotnym Mistrzem Świata Norbertem Kopczyńskim (www.taohorsearchery.com).

Pracę z energią pogłębiłam w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania), Tantry, Taoistycznej Jogi a od niedawna rozwijam coraz silniej swoje zdolności poprzez projekt www.unity-ray.com

Prywatnie mama 10-cio latka, opiekunka 1 psa, 2 kotów i 1 klaczy

Pokaż więcej

Zawartość kursu

Ćwiczenia dla kręgosłupa

  • Sesja treningowa
    01:16:16

Oceny i recenzje studentów

Brak jeszcze recenzji
Brak jeszcze recenzji