Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wakacyjny trening taiji

5 lipiec 2022 @ 18:30 - 20:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 18:30 on wtorek, repeating until 30 sierpień 2022

An event every week that begins at 18:30 on czwartek, repeating until 25 sierpień 2022

Jeśli ciekawi cię taiji, chcesz spróbować czy to dyscyplina dla ciebie, zapraszamy na wakacyjne treningi na powietrzu, w Łazienkach Królewskich, przed Starą Kordegardą. W czasie wakacji możesz zapoznać się z zestawem ćwiczeń przygotowawczych, a jeśli uznasz że to dla ciebie, jesienią ruszy grupa początkująca.Zapraszamy!

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy poszczególne ruchy, odkrywając coraz głębsze ich aspekty. Z zadziwieniem obserwujemy jak daleko może sięgać ta praktyka. W tym czasie niepostrzeżenia zmienia się ciało, harmonizuje umysł a życie staje się piękniejsze. To daje wspaniałą perspektywę 🙂  Regularne zajęcia grup średnio- i zaawansowanej w okresie wiosennym i wakacyjnym odbywają się w Łazienkach Królewskich, przed Starą Kordegardą.

CEL KURSU:

Nauka zestawu ćwiczeń przygotowawczych oraz – od początku – długiej formy Yang Jia Lao Jia („Starego Stylu Szkoły Yang”) Taiji Quan

http://www.youtube.com/watch?v=Ja2BKK_aOJk.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Wewnętrzna silna motywacja.
Deklaracja regularnej, indywidualnej pracy z samym sobą.

Ubiór: strój sportowy nie krępujący szerokich ruchów, wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.

Szczegóły

Data:
5 lipiec 2022
Godzina:
18:30 - 20:00