Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MALOWANIE SPIRULINĄ I KAWĄ – SPOTKANIE ONLINE

26 kwiecień 2020 @ 16:00 - 17:00

19 zł

Zapraszamy 26 kwietnia o godz. 16.00 do wspólnej kreacji poprzez zabawę! Malować spiruliną i kawą będziesz z Marzeną Mayą Rostkowską.

KAWA, SPIRULINA… CZYM KUCHNIA BOGATA!

Przy użyciu domowego zaplecza swojej kuchni stworzysz, pomalujesz, ale też skupisz uwagę na chwili obecnej – na tym co tu i teraz. Ma być Ci lekko, dobrze i barwnie!

Znajdź kawę, spirulinę, herbatę, kurkumę, wino, sok z buraka i daj się ponieść swojej wyobraźni… Przygotuj również zeszyt, szkicownik, od dziecka pożycz blok rysunkowy, przygotuj pędzle i wodę… i zaczynamy!

Marzena Maya Rostowska przeprowadzi Cię przez proces malowania. Jeśli jeszcze nie malowałeś, obawiasz się, że nie jesteś w stanie niczego stworzyć, tym bardziej bądź z nami – będziesz mieć szansę, żeby wykreować coś zupełnie po swojemu, pod okiem profesjonalisty. Przekonasz się, to bardzo dobrze spędzony czas!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

  1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: „Malowanie spiruliną i kawą” na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
  2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, abyśmy mogli przesłać link.
  3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 26 kwietnia do godz. 14.00

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

  • Spotykamy się  26 kwietnia o godzinie 16.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 1 godziny.
  • Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM https://zoom.us/join
  • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

PROWADZĄCA

Maya Rostkowska – ilustratorka, scenograf, graficzka, pasjonatka taiji i qigongu. Regularnie pisząca i realizująca małe formy filmowe.

Kilka przykładów kreacji:

Instagram: @atielierilustracji
Instagram: @atielierwyobrazni
Instagram: @maya_taiji

Blog: https://ludzieztatuazami.blogspot.com

Szczegóły

Data:
26 kwiecień 2020
Godzina:
16:00 - 17:00
Koszt:
19 zł
Kategoria Wydarzenie: