Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nowa książka i audiobook: Jakie hasło na dziś?

28 sierpień 2020 @ 19:00 - 21:00

Free
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórcami projektu „Jakie hasło na dziś?”.

Pomysłodawczynią:  Marzena Rostkowska, Współtwórcami: Piotr Barański oraz Beatą Łuczak.

❔Co, kiedy i gdzie?
Jeśli chcecie poznać, o czym jest KSIĄŻKA I AUDIOBOOK „Jakie hasło na dziś?” oraz zainspirować się niczym nieskrępowaną twórczością, zapraszamy 28 sierpnia (piątek), o 19.00 do Studia Dantian, Słupecka .
〜 WSTĘP WOLNY 〜

⚪️ Wieczór w Studio Dantian to spotkanie z autorką książki, instruktorką taiji Marzeną Mayą Rostkowską oraz z zaproszonymi gośćmi: teatrem improwizowanym

Bez Klepki

i aktorką Beatą Łuczak.

⚪️ Podczas wieczoru:
✔️ trochę posłuchamy tekstów z książki
✔️ pooglądamy improwizację
✔️ i autorski teatr Beaty, co bajki wyplata,
✔️ a przede wszystkim przypomnimy sobie, dlaczego warto realizować swoje marzenia!
⚪️ Oto fragment opisu książki:
„On codziennie podawał hasła, do których Ona pisała teksty, powstała z tego książka oraz audiobook oparte na twórczej kreacji wobec inspirujących haseł i wielowymiarowości ich znaczeń. Są to krótkie opowiadania, wiersze i dialogi rozgrywające się w wymyślonym świecie, ale posiadające swoje korzenie w miejskiej mapie Warszawy”.
⚪️ Fragment książki, dialogi:
„On – To jest właśnie ta twoja kreacJA piątkowa?
Ona – Dokładnie tak! Lubię dobrze skrojoną kreację piątkową. Taki lekki styl bycia. Bycia ubranym adekwatnie do zachodzących zmian, w optymalnym poczuciu tego, kim się jest na daną chwilę. Kim się już stało.
On – Czyli piątkowa aktualizacja spójności, kiedy zamiast powielania „starych wyborów i schematów” możemy wybrać z poziomu „naszego dziś”? „
⚪️ O twórcach projektu:
Marzena Maya Rostkowska
we wszystkim, co w życiu robi jest detektywem poszukującym nowych rozwiązań i odpowiedzi na to, co i jak można by jeszcze ciekawiej i lepiej zrobić. Na swojej śwcieżce samorozwoju doskonali się w dalekowschodnich sztukach walki, takich jak taiji, qigong, wachlarze bojowe. lustratorka, artystka pisząca, graficzka, scenografka i projektantka oraz montażystka i filmowiec. Uwielbia zieloną herbatę, dobre wino, koty, od niedawna też korty tenisowe, psy i cały rumor świata, który ją inspiruje i wzbogaca jej życie.
Piotr Barański
we wszystkim, co w życiu robi wskakuje niezwykle ochoczo w twórczość i się w niej pławi. Improwizator sceniczny i trener improwizacji wyłuskujący jej wielki potencjał, który każdy może wykorzystać w życiu i biznesie. Coach pomagający klientom ruszyć z miejsca. Copywriter wymyślający reklamy i teksty w nich wykorzystywane. Uwielbia muzykę, poczucie humoru, grać na gitarze i grę słów. Lubi koty i korty tenisowe.
Beata Łuczak
we wszystkim, co w życiu robi przygląda się, czy jest tam prawda, piękno i pożyteczność. Świat dzieli na dobry i zły, stara się być po jasnej jego stronie. Wie, że jedyną stałą jest zmienna. To aktorka, która „SZTUKĘ GRANIA” poznała w wachlarzu jej różnorodności. Uwielbia swoje dwa koty: Franusia i Krupiszcze.
⚪️ Wyjątkowy, bo to już ostani wieczór w Studio Dantian na Słupeckiej 4, następnie będziemy z Wami w sieci, jak i na innych warszawskich salach i w przyrodzie. Znajdziecie nas w Łazienkach i pod adresem www.studiodantian.com – będzie nowa wersja online!

Szczegóły

Data:
28 sierpień 2020
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
Free