Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ONLINE: PRAKTYKA ODDECHU 〜 WARSZTAT Z ANNĄ KASZYC

4 kwiecień 2020 @ 11:00 - 12:30

19 zł

PRAKTYKA ODDECHU. Jak rozwijać świadomość ciała, uspokoić umysł i odzyskać kontakt z uczuciami.

Zapraszamy 4 kwietnia (sobota) na spotkanie do Studia Dantian Online poświęcone rozwijaniu świadomości ciała i emocji poprzez oddech. Warsztat poprowadzi Anna Kaszyc.

Uporządkujemy wiedzę o tym, jak ciało, oddech i uczucia są ze sobą powiązane, ale przede wszystkim DOŚWIADCZYMY w praktyce jak samodzielnie:

– rozwijać świadomość ciała,
– odblokować przepływ energii witalnej,
– uwolnić swobodny oddech,

– uspokoić nakręcony myślami umysł,
– nawiązać bezpieczną relację z naszymi uczuciami.

Zamiast przerabiania, czy racjonalizowania będziemy zajmować się integrowaniem wewnętrznych doświadczeń, w oparciu o metodę Colina Sissona, ale też odwołując się do odkryć Alexandra Lowena czy Davida Hawkinsa.

POZNACIE PROSTĄ PRAKTYKĘ, z której będziecie mogli później korzystać na co dzień by się ugruntować, odprężyć, przywrócić naturalny przepływ oddechu i energii w ciele, odzyskać równowagę.

⭕️ Jak praktykować obecność i świadomość na poziomie ciała, oddechu i emocji?
⭕️ Jak odblokować naszą energię witalną poprzez oddech?
⭕️ Czym jest słuchający i sięgający oddech?
⭕️Czym jest delikatność wobec siebie, a czym zawoalowana przemoc?
⭕️Jak obchodzić się z „negatywnymi” uczuciami?
⭕️ Dlaczego przepracowywanie uczuć nie jest skutecznym podejściem?

„Podstawową rzeczywistością każdego człowieka jest jego ciało. Nasze istnienie nie jest wyimaginowanym obrazem znajdującym się w mózgu, ale żyjącym, pulsującym organizmem. Dlatego aby poznać siebie, należy wczuć się we własne ciało. Wyparcie uczuć z którejkolwiek jego części jest wyparciem części siebie. Samoświadomość jest odkrywaniem siebie poprzez odczuwanie całego ciała, od czubka głowy, po czubki palców. Wiele osób traci świadomość i poczucie ciała pod wpływem stresu. W istocie każda część ciała, z którą mamy kontakt uczestniczy w kształtowaniu naszego poczucia siebie.
Możemy pozostać w kontakcie z ciałem jedynie wtedy, gdy jest ono witalne i pełne żywotności. Kiedy każda jego część tętni i wibruje życiem, czujemy się pełni radości i szczęścia. Lecz aby tak się stało musimy poddać się ciału i jego uczuciom. Poddanie się ciału oznacza zgodę by stało się pełne życia i wolności. Najlepszym punktem startowym jest oddech… Oddychanie jest prawdopodobnie najważniejszą funkcją ciała, gdyż od niego zależy życie.” Alexander Lowen
„Ludzie oddychają tak, jak żyją, a żyją zgodnie z tym, w co nieświadomie wierzą. Zatem zmiana wzorców oddychania, a raczej powrót do tego, co stworzyła natura, może wywołać głębokie zmiany w życiu.” – Colin Sisson

⭕️ Jak wziąć udział w warsztacie ONLINE?

Uczestnictwo – 19 zł

1️⃣ Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: PRAKTYKA ODDECHU, na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082

2️⃣ Po wykonaniu przelewu, prześlij potwierdzenie na e-mail: studiodantian@gmail.com

3️⃣ Otrzymasz e-mail zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się spotkanie

❗️Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 3 kwietnia dnia do godz. 17.00

⭕️ Czas i miejsce spotkania?

???? Czas trwania – 1 godzina. Spotykamy się o godzinie 11.00 ONLINE na platformie ZOOM.

???? Pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join

???? Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

Anna Kaszyc – interesuje mnie uważne życie, pogłębianie świadomości ciała i kontaktu z uczuciami. Od kilkunastu lat praktykuję tak rozumianą pracę ze sobą, korzystając intensywnie z różnych metod, czerpiąc od wielu nauczycieli. Jestem m.in. praktykiem coachingu oddechem wg metody Colina Sissona. Tłumaczę książki o zdrowiu i rozwoju osobistym, organizuję warsztaty poświęcone świadomości ciała i improwizacji tanecznej, a na co dzień menedżeruję w Wydawnictwie Virgo promując książki budzące świadomość.

Szczegóły

Data:
4 kwiecień 2020
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
19 zł
Kategoria Wydarzenie: