Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

PRAKTYKA UWAŻNOŚCI DLA DZIECI – SPOTKANIE ONLINE | 28.04.20 | GODZ. 12.00

28 kwiecień 2020 @ 12:00 - 13:30

19zł

Jeśli chcesz spędzić kreatywnie czas ze swoim dzieckiem pod okiem trenera uważności – Emilii Telatyckiej, to zapraszamy Cię 28 kwietnia o godz. 12.00 na spotkanie online: Praktyka uważności dla dzieci.

PLAN ZAJĘĆ:

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat a także rodziców.

Dowiesz się czym jest uważność, po co dzieciom uważność i jak ją rozwijać?

 • Nauczycie się jak oddychać świadomie – podążając za ruchem oddechu w ciele. Koncentrując uwagę na poruszaniu się powietrza, dziecko staje się uważne i skupione na doświadczeniu. Zdobywa nowe umiejętności i doskonali je praktykując z rodzicem – w poczuciu ważności i sprawczości. Czuje się zaopiekowane, mając uwagę rodzica.
 • Następnie przejdziemy do ruchowej rozgrzewki. To będzie pozytywna zabawa typu „bomba” – również wymagająca uważności, a też sprawdzająca świadomość ciała dziecka.
 • Kolejno dotkniemy emocji – porozmawiamy o tym, jakie emocje odczuwamy. W tym czasie dziecko pozna bliżej 4 główne emocje, dowie się, że wszystkie odczuwane emocje są dobre, ważne oraz są po to, aby je po prostu czuć. Ćwiczenie urozmaicimy wierszykiem rymowanką, wykorzystamy też oddech, który jest świetnym doradcą w temacie rozpoznawania emocji, a także radzenia sobie np. ze złością
 • Po chwili czeka nas następna wspólna zabawa ruchowa przy wykorzystaniu kart jogowych. Dzieci i rodzice ustawiają się w konkretnej pozycji, pomagając sobie nawzajem przybrać wybraną pozę. W tym ćwiczeniu będziemy trenować równowagę, bezruch… ale też cierpliwość.
 • Na zakończenie wszyscy uczestnicy przygotują sobie miejsca leżące. Przy spokojnej muzyce w tle będą przeprowadzeni przez wizualizację, która nakierowuje dzieci na budowanie poczucia bezpieczeństwa i harmonii w sobie. Wizualizacja poprawia koncentracje, a także przynosi poczucie wyciszenia i spokoju.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

 1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: PRAKTYKA UWAŻNOŚCI DLA DZIECI na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
 2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, abyśmy mogli przesłać link.
 3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 28 kwietnia do godz. 9.00

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

 • Spotykamy się 28 kwietnia o godzinie 12.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 1,5 godziny.
 • Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM https://zoom.us/join
 • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

PROWADZĄCA:

Emilia Telatycka – jest certyfikowanym coachem oddechem, współpracuje z Polską Akademią Aktywności i Rozwoju Osobistego, która od 11 lat zajmuje się rozwojem osobistym i ruchowym dzieci.

Szczegóły

Data:
28 kwiecień 2020
Godzina:
12:00 - 13:30
Koszt:
19zł
Kategoria Wydarzenie: