Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

QiFit Festival – II Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu

8 październik 2022 - 9 październik 2022

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie! Festiwal Energii Świadomego Ruchu, lokalnie w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz na żywo, online w całej Polsce.
To unikalna możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z wschodnioazjatyckimi metodami ruchu umysł – ciało Taiji (Tai Chi), Qigong (Chi Kung) i systemów pokrewnych.
Przez dwa dni, w programie festiwalowym, odbędzie się szereg otwartych zajęć, warsztatów, wykładów i prezentacji, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów, będących specjalistami w swoich dziedzinach.
W strefie wystawienniczej swoją atrakcyjną i różnorodną ofertę zaprezentują organizacje, szkoły i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem.
Festiwal zakończy część panelowa, poświęcona międzysektorowej perspektywie rozwoju Taiji i Qigongu na płaszczyznach sportu, edukacji i zdrowia.
Wydarzenie przybliżyć ma każdemu zainteresowanemu, czym są te metody ruchu dla zdrowia i rozwoju osobistego. Szczególnie teraz, w okresie, w którym wciąż rośnie stres codziennego życia pogłębiający negatywne trendy zdrowotne, psychiczne i fizyczne, warto zapoznać się ze sprawdzonymi technikami prozdrowotnych aktywności fizycznych oraz szerokim wachlarzem ofert zajęć, aby wybrać coś dla siebie.

Miejsce wydarzenia

MAiP
Ul. Solec 24
Warszawa, 00-403
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia