Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TRZY KROKI W GŁĄB SIEBIE – z Janem Glińskim

1 kwiecień 2021 @ 18:00 - 23:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 18:00 on niedziela, repeating until 30 czerwiec 2021

120zł
  • Zauważasz, że w miarę upływu lat, kumulacja codziennych nawyków, często nieuświadomionych, oddala Cię od drogi zdrowego i szczęśliwego życia?
  • Czy bezskutecznie obiecujesz sobie nie raz, że porzucisz szkodliwe przyzwyczajenia i że w końcu weźmiesz się za siebie, będziesz kontrolować własne emocje, redukować poziom stresu, ćwiczyć regularnie, odżywiać się lepiej, itp.?
  • Zastanawiasz się czemu tylko bardzo niewielu udaje się trwać w swoich postanowieniach?
  • Chcesz wiedzieć, dlaczego tak jest, a przede wszystkim, jak przerwać ten zaklęty krąg niemożności???

U podłoża typowej niemożności dotrzymania składanych sobie obietnic leżą mechanizmy, głęboko zakorzenione w naszej podświadomości i ciele, wykształcone przez pierwszych 30 lat naszego życia. Te mechanizmy są swoistym autopilotem naszego dalszego życiowego kursu i niestety nie da ich się trwale zmienić używając jedynie analitycznego umysłu i życzeniowego myślenia.

„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy”. Już 2 400 lat temu Arystoteles zauważył i analizował fundamentalną rolę nawyków w kształtowaniu naszej osobowości i drogi życiowej.  Ta głęboka prawda będzie również nicią przewodnią w programie „Trzy kroki w głąb siebie”, gdzie w ciągu zaledwie trzech miesięcy możesz zdobyć kompetencję ich efektywnego kształtowania, przydatnego w życiu prywatnym i zawodowym.

Przygotowując ten program, korzystałem w dużej mierze z własnych doświadczeń, zdobytych w trakcie kilkudziesięciu lat nie tylko praktyki qigongu czy taiji, ale także pracy menadżerskiej i związanego z tym coachingu.

Pokażę Ci jak poprzez wybrane ćwiczenia ciała i umysłu, kształtujące nowe nawyki, przywrócić kontakt z własnym wnętrzem.  Brak takiego kontaktu jest źródłem większości naszych problemów życiowych i to właśnie on spycha nas skutecznie z drogi zdrowia i harmonii.  Warto na nią powrócić, zwłaszcza w ostatnich czasach. Zapraszam na wspólną podróż!

 

Jan Gliński

 

TRZY KROKI W GŁĄB SIEBIE – RAMOWY PROGRAM

 

ETAP I: RewolucJA; Pierwszy krok w głąb siebie (kwiecień)

Podejmujesz wyzwanie zbudowania nawyku codziennej praktyki prostych ćwiczeń o charakterze świadomego ruchu. Ich głównym celem jest stabilizacja pracy własnego mózgu doznaniami ruchu własnego ciała oraz stopniowe przywracanie kontaktu z samym/samą sobą.

 

Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (04, 11, 18, 25 kwietnia) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.

Każdy moduł trwa ok. 30 minut (ćwiczenia z objaśnieniem); zwykle 3-4 ćwiczenia, których wykonanie zajmie ok. 15-20 minut.

W każdy poniedziałek o 19.00 (05, 12, 19, 26 kwietnia) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.

 

Cena 120 zł.

 

ZAPISY do 07.04.2021

 

 

ETAP II: TransformacJA; Drugi krok w głąb siebie (maj)

 

Mając już wyrobiony nawyk codziennego treningu, zapoznasz się z bardziej zaawansowanymi praktykami angażującymi jednocześnie ciało i umysł. W większości będą to ćwiczenia o ogólnym charakterze prozdrowotnym, harmonizujące pracę narządów wewnętrznych i wzmacniające układ odpornościowy.

 Jeśli jesteś praktykiem i masz wykształcony nawyk codziennego treningu – możesz zacząć od tego etapu.

 

Przez 4 kolejne tygodnie w każdą niedzielę wieczorem (02, 09, 16, 23 maja) na QiFit znajdziesz kolejny moduł ćwiczeń do powtarzania codziennie przez następne 7 dni.

Każdy moduł trwa ok. 45 minut (ćwiczenia z objaśnieniem); w większości ćwiczenia tradycyjnego, dynamicznego i statycznego, qigongu.

W każdy poniedziałek o 19.00 (03, 10, 17, 24 maja) – zoom dla wszystkich uczestników programu, głównie odpowiedzi na pytania plus dzielenie się własnymi doświadczeniami.

W tygodniu od 24 maja, 15 min. zoom jeden-na-jeden z chętnymi do Etapu III: definicja programu indywidualnego coachingu.

 

Cena 200 zł.

 

ZAPISY do 02.05.2021 

 

 

ETAP III: EwolucJA; Trzeci krok w głąb siebie (czerwiec)

 

Dopasowanie praktyki do indywidualnych potrzeb poprzez coaching jeden-na-jeden.

 Zakres coachingu: ćwiczenia z zakresu qigongu, statycznego i dynamicznego oraz metody radzenia sobie z problemami w życiu zawodowym.

 

Minimum to cykl 4 sesji jeden-na jeden. Każda sesja według stawki 200zł/h (Minimalny czas sesji – 15 min/ maksymalny – 1,5 h). Płatność za wykorzystane sesje w rytmie tygodniowym.

Czas trwania do 30 czerwca.

 

ZAPISY do 29.05.2021 r.

 

Szczegóły

Data:
1 kwiecień 2021
Godzina:
18:00 - 23:30
Koszt:
120zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator