Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TWARZĄ NA WSCHÓD – poczuj się zdrowo w swoim ciele – Marta Pawełek-Dukaczewska

29 marzec 2019 @ 18:00 - 20:00

40 zł

U podstaw wielu chorób występują zastoje w naczyniach żylnych i limfatycznych narządów wewnętrznych i w przestrzeni około narządowej, a także zmiany położenia narządów. Mogą one powstać w wyniku wysiłku fizycznego, urazu, intoksykacji. W większości powodują one spastyczne napięcia narządów, a to najczęściej, prowadzi do zaburzeń procesów metabolicznych oraz wzajemnych powiązań narządów między sobą. Dalszą konsekwencją, jest obniżenie odporności – w ciele pojawiają się bakterie, grzyby, pasożyty, wirusy… Zlikwidowanie zastojów żylno-limfatycznych w narządach i przestrzeniach wokół nich, wyeliminowanie przemieszczeń narządów wewnętrznych, prowadzi do normalizacji czynności fizjologicznych i regeneracji całego organizmu, a poprawa krążenia krwi w jamie brzusznej, sprzyja odruchowemu zwiększeniu przepływu krwi w okolicy klatki piersiowej, głowy, kręgosłupa, ramion i nóg. Wszystko to, daje pacjentowi możliwość powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

Co to znaczy mieć ciało, w którym można się dobrze czuć?

Co medycyna chińska mówi o zdrowiu i chorobie?

Jang, Jin i Czi – czym są i jak się przejawiają?

Organy i nasze emocje – czy są powiązane?

5 smaków – po co są i jak możemy z nich korzystać dla utrzymania zdrowia?

Zapraszamy na prelekcję połączoną z warsztatem, Marty Pawełek-Dukaczewskiej.

Po prelekcji, na warsztacie, poznamy  Starosłowiański wisceralny masaż brzucha wg metody Ogułowa – codzienna profilaktyka dla utrzymania zdrowia.

 

Marta Pawełek-Dukaczewska – dyplomowana terapeutka wisceralna, wg metody Ogułowa , coach żywieniowa, nieustannie rozwijająca swoje umiejętności w zakresie profilaktycznej i leczniczej dietetyki chińskiej, praktycznego ziołolecznictwa oraz holistycznego podejścia do zdrowia. Z wykształcenia andragog, zafascynowana psychologią, psychosomatyką, wpływem nieuświadamianych mechanizmów emocjonalnych na nasze zdrowie. Z pasji gotuje wg metody 5 przemian, twórczyni wielu autorskich przepisów kulinarnych, szerząca ideę slowlife i świadomego kształtowania zdrowia poprzez zmianę myślenia oraz szkodliwych nawyków, nie tylko żywieniowych.

 

Prelekcja wstęp wolny.

Warsztat 60 minut – 40PLN

 

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły

Data:
29 marzec 2019
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
40 zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia