Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WARSZTAT LIFTINGUJĄCEGO AUTOMASAŻU TWARZY

2 maj 2020 @ 11:00 - 12:00

19 zł
Zapraszamy 2 maja o godz. 11.00 na warsztat liftingującego automasażu twarzy: Wymasuj piękno! Wmasuj zdrowie! Spotkanie odbędzie się online na platformie ZOOM. Warsztat poprowadzi dla nas Teresa Spitulska

LIFTINGUJĄCY AUTOMASAŻ TWARZY

Jeżeli masz poczucie, że Twojej twarzy przydałoby się trochę więcej blasku, energii i pozytywnego „uniesienia”, a głowie lekkości i beztroski, to zapraszam Cię do wzięcia spraw w swoje ręce i wymasowania swojej buzi! Moment, w którym więcej przebywamy w domu, mamy sposobność zwolnić, wsłuchać się w rytm swojego organizmu i emocji,  jest wyjątkową okazją do tworzenia nowych, służących Tobie nawyków oraz docenienia magii dotyk.

W ramach warsztatu opowiem o tym, jak w domowych warunkach, wykorzystać potencjał naszych rąk, zregenerować, odmłodzić i zrelaksować twarz, wykorzystując  bardzo proste, niezwykle skuteczne techniki automasażu.

Kilka określonych, starannych ruchów każdego dnia spłyci zmarszczki, zmniejszy podbródek, podniesie owal, pomoże zwalczyć cienie i worki pod oczami. Wytłumaczę też dlaczego masaż twarzy jest ważny, i może dodać nam nie tylko urody ale i zdrowia!

 

Wszystko po to, by podobać się samej sobie i czuć się dobrze ☺

Do zobaczenia 2 Maja @ 11.00!

Teresa LomiTangere

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

  1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: WYMASUJ PIĘKNO na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
  2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, abyśmy mogli przesłać link.
  3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 1 maja do godz. 15.00

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

  • Spotykamy się o 2 maja o godzinie 11.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 1 godziny.
  • Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM https://zoom.us/join
  • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

 

PROWADZĄCA:

Teresa Spitulska

Jestem dyplomowaną masażystka z 4 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w Manualnej Terapii Twarzy – Facemodeling, Japońskim Liftingu Twarzy  metodą Kobido, masażu Gua Sha. Zrelaksowana i piękna twarz jest efektem spokojnego i szczęśliwego ducha, zrelaksowanego i zdrowego ciała,  dlatego praktykuję holistyczną pracę poprzez Lomi Lomi Nui, Hawajski Masaż Terapuetyczny. Prowadzę warsztaty relaksacyjne z tańca intuicyjnego, technik oddychania, oraz świadomej pracy poprzez ciało. W swojej pracy pozostaje blisko emocji i ich zapisu w ciele. Zgłębiając ten temat szkolę się w zawodzie terapeuty w nurcie Leban/Bartenieff Movement System (LBMS) i Terapii Tańcem i Ruchem (DMT).  Pasjonują mnie góry, przyroda i medytacja w ruchu.

 

Szczegóły

Data:
2 maj 2020
Godzina:
11:00 - 12:00
Koszt:
19 zł
Kategoria Wydarzenie: