• To wydarzenie minęło.

Warsztaty artystyczno-ruchowe

12 październik 2023 @ 11:00 - 12:20

Tworzenie ekslibrisów to temat kolejnych warsztatów artystyczno-ruchowych w Muzeum Narodowego. Pamiętasz czasy z książką w ręku? Z podpisanym na pierwszej stronie jej właścicielem? A może już masz w domu prawdziwy, własny ekslibris? Jeśli nie, to masz możliwość wykonać go w muzeum na warsztatach tworzenia ekslibrisów, czyli kartek, które graficznie skomponowane z imieniem, nazwiskiem oraz z symbolem wskazującym właściciela książki, będą przypominały do kogo, książka powinna wrócić po jej przeczytaniu. Przygoda z projektowaniem przed nami! Nie zabraknie również wschodnio-azjatyckiej gimnastyki, poćwiczysz nadgarstki, kręgosłup i zaktywizujesz ciało przed nowym artystycznym wyzwaniem. Zapraszamy!

Prowadząca – Marzena Maya Rostkowska – z wykształcenia pedagog, magister sztuki, scenograf, ilustrator, grafik. Pisząca podróżniczka, a z zamiłowania do ruchu instruktorka taiji i qigongu w Fundacji Dantian. Sztuka i Ruch to jej pasja, której daje uwagę i czas, którą zamienia na obrazy, książki, zajęcia ruchowe i filmy.

Termin: czwartek, godz. 11.00
Czas trwania: ok. 80 minut
Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW, Hol Główny
Dla kogo: seniorzy