• To wydarzenie minęło.

Warsztaty artystyczno-ruchowe

marzec 21 @ 11:00 - 12:20

Gest i obraz. Generowanie energii przez ćwiczenia i przelewanie jej na papier za pomocą pędzla do kaligrafii oraz tuszu, to świetna zabawa. Najpierw wspólnie poćwiczmy, żeby rozluźnić ciało, a potem udamy się do świata sztuki. Po zapoznaniu się z malarstwem z muzealnej kolekcji, spróbujemy sił w technice malowania tuszem. Jak zawsze przyda się wygodny strój, i do ćwiczeń i do swobodnej kreacji. Prowadząca – Marzena Maya Rostkowska – z wykształcenia pedagog, magister sztuki, scenograf, ilustrator, grafik. Pisząca podróżniczka, a z zamiłowania do ruchu instruktorka taiji i qigongu w Fundacji Dantian. Sztuka i Ruch to jej pasja, której daje uwagę i czas, którą zamienia na obrazy, książki, zajęcia ruchowe i filmy.

Bilety w cenie 15 zł, można nabyć w kasie MNM na dwa dni przed wydarzeniem, od godz. 10.00. Zajęcia odbywają się w sali edukacyjnej koło restauracji, poziom -1. Więcej informacji.

Data:
marzec 21