Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Więcej mocy w życiu! Prelekcja – Emilia Kulpa – Nowak

22 marzec 2019 @ 18:00 - 20:00

Free

Zawsze możemy zwiększać swoją moc w życiu! Zapraszamy na prelekcję Emilii Kulpy – Nowak  🙂

To, co może nam się bardzo przydać, to świadomość, jak na nas wpływają inni ludzie i wydarzenia, gdzie jest granica ich wpływu na nas i jak tę granicę możemy przesuwać. Empatia dla siebie jest prostym narzędziem, które pomaga nam kontaktować się ze sobą i w niemal magiczny sposób uniezależniać od tego, co mówią i robią inni.

Jak praktycznie możemy zwiększać swoją moc?

Na wykładzie opowiem o tym, jak działa empatia dla siebie i dlaczego to właśnie od niej warto zaczynać zawsze, gdy przydałoby nam się nieco więcej magii w życiu. W trakcie warsztatu drugiego dnia krok po kroku nauczymy się, czym jest empatia i jak dawać ją… sobie.

 

Wprawdzie nie dam Ci magicznej różdżki, ale..  to może dać podobnie magiczne efekty!

Spróbujesz ?

Emilia Kulpa – Nowak –jestem certyfikowaną trenerką NVC (Porozumienia bez Przemocy), coachem i mamą dwóch cudownych nauczycieli, którzy zaprowadzili mnie do świata rozwoju świadomości, komunikacji i miłości. Pomagam rodzicom, parom i każdemu, kto tego chce – wprowadzać do swojego życia więcej przestrzeni, porozumienia i jasności oraz budować relacje oparte na zaufaniu, współpracy i zrozumieniu. Robię to poprzez warsztaty, kursy on-line i indywidualne spotkania m.in. na temat poczucia własnej wartości, złości, wstydu i rozwoju osobistego w zgodzie z ideą Porozumienia bez Przemocy.

W moim kursie „Latawiec czy ptak?” wzięło udział już ponad 10 000 rodziców gotowych do wspierania swoich dzieci w rozwijaniu zdrowego poczucia własnej wartości.

Tworzę platformę szkoleń NVCLab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy.

Również, szkolę i piszę dla wydawnictwa Virgo.

 

 

Wstęp wolny.

Szczegóły

Data:
22 marzec 2019
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia