❗️QiFit Festival❗️- I Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu???? 6 -7 marca 2021❗️

PODRÓŻ TYSIĄCA MIL ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU!

Już za kilka tygodni rozpocznie się I Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu, 6 -7 marca 2021. Przed nami 12 godzin transmisji online podczas których będziemy mieć okazję spotkania z ciekawymi, pełnymi charyzmy osobowościami, od lat uczącymi sprawdzonych technik świadomego ruchu i ich stosowania w codziennym życiu.

Skąd nazwa QiFit? Qi – to  Twoja energia witalna, siła życiowa. 

Fit ma symbolizować dążenie do osiągnięcia dobrej kondycji i zdrowia. Jako całość, jest współczesnym spojrzeniem na praktyki QigongTaiji, powiązanych ściśle z tradycyjną medycyną chińską (TCM).

Co się będzie działo?

Dowiesz się, jak aktywować swój wewnętrzny potencjał uzdrawiania, aby uwolnić się od stresu w codziennym życiu i stworzyć poczucie dobrostanu. Pomożemy Ci odkryć proste praktyki, które pomogą Ci lepiej zadbać energetycznie o Twoje ciało, umysł i emocje – generując harmonię, spokój oraz ponowne połączenie ze sobą i otaczającym światem. 

Czeka Cię ponad 12 godzin transmisji live, a w tym: warsztaty, wykłady, wywiady, prezentacje, dyskusje i koncert. 

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. 

Jeżeli czujesz, że życie w zdrowiu i harmonii jest ważne, także dla Twoich bliskich i znajomych, podziel się z nimi tą informacją, udostępnij ją na Twoich profilach tak, aby FALA POZYTYWNEJ ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU mogła dotrzeć jak najdalej.

Widzimy się 6-7 marca !

Zapisz się już dziś!

https://qifit.pl/p/festival

Już dziś zapraszamy na QIGONG NA NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ! 

LIVE, FACEBOOK STUDIA DANTIAN ONLINE

PONIEDZIAŁKI godz. 19.00

„Nową rzeczywistość”, a nie „powrót do normalności”? 

Jak pokazuje długa historia, zwłaszcza czasów istotnych przemian – a takie właśnie mamy – trzeba być wtedy „przygotowanym na wszystko”. I tu pomoże bez wątpienia praktyka taiji i qigongu. Dostępna dla każdego, sprawdziła się w tej roli poprzez tysiąclecia. Każdy z nas, nauczycieli, instruktorów i adeptów tych dyscyplin, doznał ich efektywności w swoim życiu zawodowym i prywatnym, w którym nie brakowało konfrontacji z poważnymi przeciwnościami losu. 

Nasze poniedziałkowe spotkania będą poświęcone prostym ćwiczeniom, w których  zawsze będą obecne trzy podstawowe składniki każdego qigongu, czyli właściwy ruch, właściwy oddech i właściwa koncentracja. Zorganizuj sobie miejsce w domu, gdzie będziesz ćwiczyć. 

Przestrzeń na szerokość ramion będzie wystarczająca. Ubierz wygodne niekrępujące ruchów ubranie i płaskie buty lub możesz ćwiczyć boso.

Poniedziałek, 15 lutego, czyli tuż po Walentynkach 🙂  spotkasz się na nowo ze swoim Sercem!

Poradzi – Jan Gliński, założyciel Fundacji Dantian, Mistrz VIII Generacji 

Starego Stylu Yang Taijiquan i Qigongu.

 Zapraszamy !

Wydarzenia bezpłatne

NOWY ROK CHIŃSKI !WKRACZAMY W ROK METALOWEGO BAWOŁU, SYMBOLU SIŁY, PRACY I DETERMINACJI 

Rok 2021 będzie Rokiem Bawołu, element METAL (płuca).Bawół jest symbolem ciężkiej i sumiennej pracy ale również uległości.  Jednoznacznie kojarzy się z pracowitością i siłą, które są jednak ujarzmione. To czas, kiedy ciężka i systematyczna praca ma być wynagradzana.

Bawoły charakteryzuje determinacja w dążeniu do celu. Jest także symbolem dobrobytu, ale nie gwarantuje łatwych zwycięstw. 
Przeciwnie, zwiastuje przeszkody i utrudnienia. Twoje plany powinny uwzględniać determinację oraz upór konieczny do radzenia sobie z wyzwaniami, jakie świat postawi na twojej ścieżce. 
Największe sukcesy odniosą ci, którzy nie boją się wysiłku.
Najważniejsze w chińskim roku 2021 są, ciężka praca, wewnętrzna dyscyplina, kolektywne działania, etyka, szacunek dla innych (zarówno ludzi, jak i zwierząt).

Nowy Rok Chiński jest idealną okazją, aby praktykowanie świadomego ruchu stało się naszym codziennym rytuałem. Bez względu na to, co przyniesie nam ten rok, 
warto skupić się na tym, w czym nasz Metalowy Bawół jest najlepszy, czyli na samodoskonaleniu się poprzez pracę, a zwłaszcza pracę nad sobą. Będzie nam dużo łatwiej zmierzyć się z wyzwaniami, których Rok Bawołu zapewne dostarczy.

Wszelkiego dobrobytu i dobrostanu w Nowym roku Chińskim życzy zespół 

Studia Dantian Online & Platformy Edukacyjnej QiFit 

www.qifit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *