Poniedziałkowe warsztaty w Muzeum Azji i Pacyfiku

W najbliższy poniedziałek, 26 maja, między 18:00 a 20:00, w Muzeum Azji i Pacyfiku przy ulicy Solec 24, odbędą się drugie warsztaty wprowadzenia do qigongu dynamicznego i taiji quan. Po ćwiczeniach przygotowawczych (https://oldyangstyle.wordpress.com/category/tai-chi-chuan-cwiczenia-taiji-quan-exercises/) zmierzymy się z kilkoma sekwencjami długiej formy Starego Stylu Yang.

Obecny cykl warsztatów w MAiP obejmuje cztery, dwugodzinne zajęcia, w poniedziałki, od 19 maja do 09 czerwca, między 18:00 a 20:00. Możliwe będzie zorganizowanie dwóch dodatkowych warsztatów 16 i 23 czerwca. Warsztaty są prowadzone w sposób pozwalający na dołączenie do grupy na dowolne warsztaty. Niemniej zalecane jest uczestnictwo w jak największej ilości zajęć oraz systematyczna praca samodzielna w celu osiągniecia maksymalnych efektów płynących z ćwiczeń o dowiedzionych korzyściach zdrowotnych.

Opłata za pojedyncze warsztaty (2 godz.): 50zł, płatne po każdych warsztatach. W uzasadnionych przypadkach, opłata może zostać obniżona. Opłata pokrywa koszty wynajmu sali, a ewentualne nadwyżki pójdą na działalność naszej Fundacji Dantian, która właśnie została zarejestrowana.

Warsztaty w MAiP zostały zorganizowane przede wszystkim po to, aby pozwolić ich uczestnikom na zorientowanie się, czy chcieliby uczestniczyć w kursie całej długiej formy Starego Stylu Yang Taichi Chuan, który planujemy uruchomić od jesieni br. Planujemy również osobny cykl warsztatów form qigongu dynamicznego, takich jak Osiem Kawałków Brokatu ( w wersjach od najprostszej po bardziej zaawansowane).