Spotkanie Wigilijne!

Zapraszamy wszystkich naszych adeptów, przyjaciół i sympatyków, na Spotkanie Wigilijne z Fundacją Dantian w najbliższy piątek, 15.12, o godzinie 18:30, do Liceum przy ulicy Madalińskiego 22.
 
W programie spotkania:
  • Pokaz filmu z wyjątkowej podróży na Tajwan w listopadzie 2017 pt:” Lansjerzy z Formozy” (Trailer do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=88VKyIBfCJQ )
  • Kiermasz świąteczny oferujący oryginalne dzieła naszych adeptek taiji: kalendarz na 2018 rok z autorskimi kolażami Marzenki, kolczyki z minerałami mocy wykonane przez Kahunkę, ręcznie szyte woreczki, torby ze smokami, etykiety do prezentów, papeterie i wiele innych – okazja do nabycia prezentów dla Waszych bliskich, a także do wsparcia działań Fundacji w nadchodzący roku
  • Uczta z przyniesionych potraw (wszystkich partycypującym w spotkaniu zapraszamy do przyniesienia ze sobą coś na ząb i do wypitki;  propozycję barszczyków, soczków, śledzików, mandarynek, słonych paluszków, pasztecików z soczewicy, itp. prosimy o zgłaszenie na adres mailowy: rostkowska.marzena@gmail.com)
  • Qigong choinki – starożytna gimnastyka chińska, czyli jak Mikołaj i renifery ćwiczą w zimie w Laponii – trochę ruchu z pełnym brzuchem przed bezpiecznym powrotem do domu !
 Czekamy na Was ze świąteczną Energią Świadomego Ruchu!
PS. W tym roku mile widziany będzie akcent kolorystyczny stroju o barwach Fundacji: czerwień / błękit – planujemy zdjęcie grupowe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *