Sundose – już do obejrzenia na Kanale YouTube Studia Dantian

Zapraszamy na kolejną relację z piątkowych spotkań w Studiu Dantian. 26 października wysłuchaliśmy bardzo ciekawej prelekcji  Tomasza Styka – dietetyka, założyciela jednej z czołowych warszawskich klinik dietetycznych, Nutricus, obecnie dyrektora operacyjnego w Sundose.

Sundose to polski startup i najbardziej innowacyjny produkt na rynku suplementów diety. Daje on możliwość pełnej indywidualizacji składu, a zatem dostosowania go do aktualnych potrzeb użytkownika. Produkowany jest z najczystszych składników w standardzie farmaceutycznym, posiadając certyfikaty ISO i GMP. Zapraszamy na stronę prelegenta: pl.sundose.io

Tomasz umieścił ofertę Sundose w szerszym kontekście, rozpoczynając od przedstawienia ogólnej sytuacji zdrowotnej Polaków, a następnie omawiając główne niedobory w diecie oraz przeszkody, które skracają nam życie. Każdy mógł potem z łatwością zrozumieć, dlaczego Sundose  – indywidualny suplement diety, dopasowywany przez dietetyka w oparciu o wyniki badań danej osoby – jest najbardziej racjonalnym i zdrowym podejściem do suplementacji XXI wieku.

Zaś na zakończenie dostaliśmy atrakcyjny prezent:  członkowie, adepci i sympatycy Fundacji i Studia Dantian otrzymują specjalną zniżkę -20 zł, co daje miesięczną porcję Sundose w cenie jedynie 79 zł. Wystarczy na stronie zamówienia wpisać kod rabatowy dantian . W celu złożenia zamówienia wystarczy, że wejdziecie na stronę: https://pl.sundose.io/produkt/sundose-start lub możecie zacząć od wywiadu: https://pl.sundose.io/survey. Dziękujemy Tomaszowi oraz Michałowi Gołkiewiczowi, CEO Sundose, za ten miły gest i zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, jak najbardziej wpisującej się w hasło Studia Dantian „Sposób na zdrowie”!

Na naszym kanale znajdziecie  też filmy z naszych wcześniejszych spotkań w Studiu Dantian przy  ul. Słupeckiej 4.  Subskrybujcie nas, klikając w link: https://www.youtube.com/channel/UCn1tidbZmAWVUXScj67Imqg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *