CO WYBIERAMY DLA SIEBIE W CZERWCU | nasz wewnętrzny dobrostan

NA CZŁOWIEKA SKŁADAJĄ SIĘ WYBORY I OKOLICZNOŚCI. NIKT NIE MA WŁADZY NAD OKOLICZNOŚCIAMI, ALE KAŻDY MA WŁADZĘ WYBORU. Każdego dnia dokonujemy wyborów. Codziennie wybieramy nasze reakcje na okoliczności, jak twierdzi (…)

Dziesięć lat z Fundacją Dantian

Dzisiaj, 15 maja 2024 roku, mija dokładnie 10 lat od daty zarejestrowania naszej Fundacji. Z pewnym wyprzedzeniem, bo już 28 kwietnia, świętowaliśmy nasz pierwszy okrągły jubileusz w Ursynowskim Centrum Kultury (…)

SZTUKA I RUCH | motto najbliższych miesięcy

NIEWAŻNE JAK WOLNO IDZIESZ, ZAWSZE WYPRZEDZASZ TYCH, KTÓRZY SIEDZĄ. Uczymy się świadomego ruchu w taiji, uczymy się obecności, praktykując qigong. Uwrażliwiamy się i pogłębiamy kontakt a naturą, z otoczeniem, z (…)

Qigong dla dojrzałych

Wraz z Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców zapraszamy  na kolejną edycję „Qigongu dla dojrzałych”. Są to bezpłatne zajęcia, podczas których uczymy podstaw qigongu oraz dalekowschodniego podejścia do zdrowia. Zajęcia przeznaczone są dla (…)