Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ONLINE: LECZĄCE WIBRACJE 〜 MIĘDZY MISTYKĄ A FIZYKĄ

6 maj 2020 @ 19:00 - 20:00

35 zł

Zapraszamy 6 maja o godz. 19.00 na spotkanie poświęcone leczniczym właściwościom wibracji i dźwięku, które poprowadzi Jan Gliński.

⭕️ Spotkanie łączy teorię z praktyką wybranych tradycyjnych technik oddziaływania wibracji na organizm ludzki, jak:

~ Archaiczny qigong “Rytuał serca”,
~ Śpiewające misy tybetańskie
~ Szamańskie bębnienie

⭕️ Mistyk za narzędzie poznania ma własny organizm, a fizyk – najnowocześniejszą aparaturę.

Obaj różnymi, często przeciwstawnymi drogami, doszli do podobnej wizji Wszechświata, jako wzajemnego powiązania wszystkiego co istnieje w kosmiczną całość. A wszystko co istnieje i co łączy, jest u swojej podstawy drganiem. Cytując za Albertem Einsteinem, a i wieloma mistykami, “Wszystko w życiu jest wibracją”.

⭕️ Różne, odczuwalne przez nasz organizm formy tych wibracji, jak światło, dźwięk, fale elektromagnetyczne, były i są szeroko stosowane w diagnostyce i terapii medycznej.

Najdłuższą historię, niezwykle bogatą, ma tu dźwięk, słyszany nie tylko przez nasze uszy, ale oddziałujący na każdą komórkę naszego ciała.

Jak pisał Mitchell Gaynor, nowojorski onkolog i profesor medycyny klinicznej Cornell University:

„Dźwięk wchodzi do równania leczniczego z kilku kierunków: może zmieniać funkcje komórkowe poprzez efekty energetyczne, może przyczyniać się do działania bardziej homeostatycznego systemów biologicznych, może uspokajać umysł, a więc i ciało, lub może wywoływać efekty emocjonalne, które wpływają na przekaźniki nerwowe i neuropeptydy, które z kolei pomagają regulować układ odpornościowy będący naszym wewnętrznym uzdrowicielem.”

⭕️ JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE ONLINE?

Inwestycja – 35 zł

1️⃣ Formą zapisu jest przelew w wysokości 35 zł o tytule: LECZNICZE WIBRACJE na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082

2️⃣ Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli Ciebie, więc prosimy o mail, abyśmy mogli przesłać Ci link.

3️⃣ Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

⭕️ Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 6 maja do godz. 15.00

⭕️ CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

???? Spotykamy się o 6 maja o godzinie 19.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 2 godzin.

???? Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM https://zoom.us/join

???? Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

⭕️ PROWADZĄCY:

Jan Gliński, doktor nauk fizycznych i nauczyciel ósmej generacji Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji, główny instruktor Fundacji Dantian.

Szczegóły

Data:
6 maj 2020
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
35 zł
Kategoria Wydarzenie: