Co nas czeka w maju w Warszawie?

Oto co nas czeka w maju w Warszawie:

  • 6 maja rusza kolejny cykl nauki długiej formy Starego Stylu Yang Taichi Chuan (Yangjialaojia Taijiquan)
  • 17 maja zaprezentujemy nasz styl w ramach Nocy Muzeów 2014
  • 19 maja rozpoczynamy warsztaty dla początkujących

Oto więcej szczegółowych informacji (przy okazji, przypominam o weekendowych warsztatach w Parku Skaryszewskim):

06 maja rusza trzecia seria warsztatów naszego stylu dla osób, które ukończyły poprzednie warsztaty. Zajęcia odbędą się w tym samym miejscu i według tego samego harmonogramu, co poprzednio (Szkoła Podstawowa nr 157, ul. Kazimierzowska 16, Stary Mokotów, wtorki i piątki, 18:30-20:00). Jeśli ktoś chciałby przyjrzeć się przez kwadrans jak ćwiczymy, proszony jest o wcześniejszy kontakt mailowy.

17 maja, najprawdopodobniej około godz. 20:00, przed Galerią Azjatycką Muzeum Azji i Pacyfiku na Starym Mieście, przy ulicy Freta 5, pokażemy parę elementów naszego Starego Stylu Yang Taichi Chuan w ramach programu Nocy Muzeów 2014. Więcej informacji będzie komunikowanych zarówno na naszym blogu jak i na różnych portalach informujących o szczegółowym programie Nocy Muzeów w Warszawie.

W poniedziałki, począwszy od 19 maja, rozpoczniemy cotygodniowe, dwugodzinne warsztaty dla początkujących, jak i tych, którzy jużćwiczyli inne style i chcieliby się zapoznać bliżej ze Starym Stylem Yang Taichi Chuan oraz pokrewnymi metodami ćwiczeń energetycznych (np. formami qigongu dynamicznego). Warsztaty odbywać się będą w siedzibie Muzeum Azji i Pacyfiku przy ulicy Solec 24, w godzinach 18:00-20:00, ale jeżeli znajda się chętni możliwe jest uruchomienie dodatkowej grupy przedpołudniowej. Prosimy zatem o zaznaczenie w jakich godzinach mogą Państwo uczestniczyć w warsztatach. Warsztaty będą odpłatne, aby pokryć przede wszystkim koszty wynajmu sali. Opłata za serię czterech warsztatów (8 godz.): 200zł. W uzasadnionych przypadkach, opłata może zostać obniżona. Warsztaty pozwolą również uczestnikom na zorientowanie się, czy chcieliby uczestniczyć w kursie całej długiej formy Starego Stylu Yang Taichi Chuan, który planujemy uruchomić od jesieni br. Silna motywacja, możliwość uczestniczenia w warsztatach dwa razy w tygodniu oraz wola praktycznie codziennych, indywidualnych ćwiczeń są niezbędne, aby w pełni skorzystać z kursu oraz rozlicznych korzyści płynących z uprawiania taichi chuan.