Ćwiczenia dla DOJRZAŁYCH – relacja!

Coś co nas porusza, to świadomy ruch i to dla wszystkich. To recepta na zdrowie i dobre samopoczucie oraz poczucie szczęścia dzięki byciu z innymi oraz nauczeniu się przebywania w harmonii z otoczeniem. Można to wypracować przez regularne ćwiczenia, które mają wiele odmian, a poniżej o jednej z nich – o ćwiczeniach dla dojrzałych!

Zostały one zainicjowane wspólnie z Mokotowskim Ośrodkiem Integracji Mieszkańców przy Woronicza 44 i były prowadzone przez Fundację Dantian już po raz drugi, pierwsza edycja miała miejsce w maju-czerwcu 2016.

Do grupy może dołączyć każdy DOJRZAŁY na qigong – czyli prozdrowotną gimnastykę chińską, z jej wolnymi, dokładnymi ruchami i przeponowym oddechem, połączonymi z intencją i wizualizacją. To dzięki zaangażowaniu zarówno ciała jak i umysłu możemy się rozluźnić i wejść w stanu song – czyli głębokiego relaksu.

Opis ćwiczeń pod linkiem: https://fundacjadantian.com/cwiczenia/

Dla zainteresowanych – zostały jeszcze dwa bezpłatne spotkania w listopadzie, w najbliższy wtorek, od 9:00 do 10:00 oraz w środę, od 16:45 do 17:45, ul.Woronicza 44A.

Od w nowym roku zapowiada się kolejna edycja Qigongu dla Dojrzałych, będziemy informować na bieżąco.

Zajęcia prowadzone są przez naszych instruktorów (Jana Glińskiego, Katarzynę Kieraś – Kędziak oraz Marzenę Rostkowską) więcej na: https://fundacjadantian.com/instruktorzy/

Poniżej migawka filmowa z naszych zajęć, zapraszamy!

 

https://youtu.be/oLN0NXjykmU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *