Human Design

Czym jest Human Design? Prelekcja Tomasza Truszkowskiego 29 listopada!

Czym jest Human Design?

Zapraszamy na prelekcję Tomasza Truszkowskiego do Studia Dantian 29 listopada! Wstęp wolny!

Przychodząc na to spotkanie będziecie mieli możliwość poznania stosunkowo młodej koncepcji, jaką jest Human Design. Jest to sytem przekazany w 1987 roku na Ibizie Ra Uru Hu, urodzonemu w Montrealu jako Alan Krakower, w trakcie trwającego 8 dni i nocy mistycznego doświadczenia.

Human Design czerpie z zasad chińskiego I Ching, astrologii, systemu czakr oraz kabały i stanowi ich swoistą syntezę. Potrafi wskazać aspekty naszego życia, które rozstrzygają o naszej wyjątkowości. Oświetla te rejony, które sprawiają, że jako istota ludzka jesteśmy tworem wyjątkowym. Co więcej daje wskazówki w jaki sposób żyć wykorzystując swój potencjał. Co robić, aby rozkwitać, pogłębiać swoje dary, odpowiednio wchodzić w relacje i zobowiązania.

Poznanie swojej konstrukcji rozpoczyna proces eksperymentowania, poddawania obserwacji pewnych obszarów naszego życia. Wszystko po to, aby uwolnić własny potencjał i prawdziwe źródło autorytetu, które tkwi w każdym z nas.

Jeżeli zaciekawiły Cię te informacje, przyjdź na spotkanie, a poznasz odpowiedzi na pytania:

✔️ Jaki jest ostateczny cel odkrywania siebie według Human Design?
✔️ Jak skonstruowany jest nasz „ziemski pojazd” i jak poznać jego możliwości?
✔️ Jak rozpoznać, czy dane zachowanie jest moje, czy też wynika z zewnętrznych uwarunkowań?
✔️ W jaki sposób Human Design wprowadza spokój i poczucie ulgi do naszego życia?
✔️ W jaki sposób uzyskać w życiu stan flow?
✔️ Dlaczego żyjemy w świecie upadających autorytetów?

Tomasz Truszkowski z wykształcenia magister bankowości i ubezpieczeń pracujący w zawodzie do 2015 roku. Z zamiłowania badacz procesów komunikacji, propagator rozwoju świadomości, myśliciel, od trzech lat zgłębiający na pełny etat wiedzę na temat Human Design. Swoją przygodę z rozwojem osobistym rozpoczął od kursów Silvy w latach 2005-2007. Po dekadzie gromadzenia doświadczeń i pracy nad sobą, od 2015 roku prowadzi wykłady i warsztaty z rozwoju osobistego, ze szczególnym uwzględnieniem środowisk abstynenckich. W ciągu ostatniego roku do stosowanych metod dołączył Human Design. Od 2017 roku mieszka na wsi pod Łodzią, gdzie bliskość przyrody i ukochanej partnerki wspomaga proces przemian wewnętrznych. W wolnych chwilach oddaje się tworzeniu i miksowaniu muzyki oraz permakulturze.

Spotkanie może stanowić bazę do warsztatu, który odbędzie się w Studio Dantian 24 stycznia!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *