Jak Oddychać

Jak oddychać, aby lepiej dotlenić mózg, mięśnie i organy? Prelekcja i warsztat – 22 listopada w Studio Dantian!

Zapraszamy do Studia Dantian już 22 listopada (w piątek) o godz. 18.00, na prelekcję Małgorzaty Bochińskiej dotyczącą efektywnego oddychania. Wstęp na prelekcję wolny!

Jak oddychać, aby być zdrowym? Przyjdź i odkryj tajemnicę swojego oddechu, a także odszukaj harmonię i wydajność w ruchu.

Dołącz do nas jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • jak oddychać, aby więcej tlenu dotarło do mięśni, mózgu i poszczególnych organów?
  • jak wyciszyć rozbiegany umysł i poprawić zdrowie i kondycję, koncentrując się świadomie na każdym kroku i oddechu?
  • jak biegać lekko z radością, lepiej wykorzystując swoje zasoby energetyczne i unikając kontuzji?

Małgorzata Bochińska opowie o bieganiu bez wysiłku – ChiRunning, symulacji treningu wysokogórskiego – Oxygen Advantage oraz metodzie oddychania Butejki.

Warsztat oddychania – Metoda Butejki

Po prelekcji, o godz. 19.30, zapraszamy na warsztat oddychania metodą Butejki. Nauczysz się odpowiednio oddychać, aby zyskać więcej energii, lepiej dotlenić i odżywić tkanki, unormować ciśnienie i spać spokojnie. Oddychanie metodą Butejki jest dla Ciebie, jeśli rano budzisz się z wyschniętymi ustami, chrapiesz, masz często zatkany nos, odczuwasz ataki paniki i stres albo podczas wysiłku łapiesz głębokie wdechy, ale wciąż wydaje Ci się, że masz za mało powietrza…

Cena warsztatów – 30 zł
Obowiązują wcześniejsze zapisy – studiodantian@gmail.com

Małgorzata Bochińska — zawodowo: architekt wnętrz i deweloper. Nieustająco w drodze: od niecierpliwego poszukiwania równowagi – do momentów, kiedy może ją poczuć i cieszyć się tą chwilą. Jest instruktorem metody biegania ChiRunning, metody oddechowej Butejki i Tlenowej Przewagi Patryka McKeown.

Zacznij zdrowo oddychać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *