Lutowy oooooooodstrzał!

Wracając do qigong’u w ostatni poniedziałek, grupa w Muzeum Azji i Pacyfiku miała niezłą lekcję strzelania i to z własnego łuku!

Osiem Kawałków Brokatu w coraz bardziej zaawansowanych formach to już jest coś! W różnych pozycjach, z poszerzonymi skrętnymi ruchami, z zaplatanymi dłońmi, z transferami i różnymi układami palców, okazały się prawdziwym wyzwaniem dla koneserów świadomego ruchu – za jakich się uważamy.

Nasze dotychczasowe umiejętności wystarczyły aby póki co sprostać zadaniu, a apetyt na więcej wzrasta.

Dla tych co w domu i przed komputerami – został nam jeszcze jeden brokatowy poniedziałek, 23 lutego, aby poćwiczyć naprawdę niesamowicie energetyczne ćwiczenia – zapraszamy o 18:00 na ul. Solec 24.

PS. Wiadomość z ostatniej chwili – właśnie przyszedł następujacy mail ze slideshare.net, gdzie umieściliśmy nasze prezentacje dotyczące ćwiczeń: fundacjadantian, congrats – you are in the Top 5% of Most-Viewed on SlideShare in 2014.  Zaś prezentacja dotycząca Ośmiu Sztuk Brokatu była najbardziej lubiana ze wszystkich, które tam wywiesiliśmy. Nie ukrywamy, że zrobiło nam się miło 🙂  Wszystkie prezentacje znajdują sie w zakładce Ćwiczenia.

Qigong_ Qigong_2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *