Masaż brzucha | Prelekcja i warsztat, piątek, 4.10.2019, 18.00

Po raz kolejny zapraszamy na prelekcję (wstęp wolny) i warsztat (wcześniejszy zapis, cena 40 zł) dotyczące masażu wisceralnego brzucha według metody Ogułowa. Mamy już w tym wprawę i tym bardziej zapraszamy tych, którzy nie byli na wcześniejszym wykładzie i warsztatach. Oto krótka migawka z ostatniego spotkania:

Jak poprzednio, spotkanie poprowadzi Marta Pawełek-Dukaczewska, dyplomowana terapeutka metodą Ogułowa, która w sposób zabawny i kompetentny pokazuje jak masować własne trzewia aby pozbyć się wszelkich blokujących nasz organizm zatorów.

Jeśli dotąd nie próbowaliście masażu brzucha to warto. Na początek będzie spora dawka wiedzy w czasie prelekcji, a potem warsztaty dla chętnych, które w bezpieczny sposób pozwalają poznać, jak obudzić swój brzuchu i poczuć lekkość i przyjemność płynące z harmonijnej pracy organów wewnętrznych!

Dlaczego to takie ważne?

U podstaw wielu chorób występują zastoje w naczyniach żylnych i limfatycznych narządów wewnętrznych i w przestrzeni około narządowej, a także zmiany położenia narządów. Mogą one powstać w wyniku wysiłku fizycznego, urazu, intoksykacji. W większości powodują one spastyczne napięcia narządów, a to najczęściej, prowadzi do zaburzeń procesów metabolicznych oraz wzajemnych powiązań narządów między sobą. Dalszą konsekwencją, jest obniżenie odporności – w ciele pojawiają się bakterie, grzyby, pasożyty, wirusy…

Zapraszamy na praktyczny warsztat, na którym nauczycie się jak poprzez masaż odpowiednich punktów (zwanych spustowymi) można skutecznie odblokowywać i harmonizować pracę organów wewnętrznych.
Poznacie mapę swojego brzucha, dowiecie się gdzie i jak ulokowane są poszczególne narządy. Dowiecie się o czym mówi do was wasze ciało, twarda niczym kamień przepona, boląca śledziona, gdzie tak naprawdę znajdują są przydatki..

Masaż brzucha według Ogułowa to rewelacyjny sposób na poprawę samopoczucia, odzyskanie witalności a w trudniejszych przypadkach również powrót do zdrowia.

Marta Pawełek-Dukaczewska – dyplomowana terapeutka wisceralna, wg metody Ogułowa, coach żywieniowa, nieustannie rozwijająca swoje umiejętności w zakresie profilaktycznej i leczniczej dietetyki chińskiej, praktycznego ziołolecznictwa oraz holistycznego podejścia do zdrowia. Z wykształcenia andragog, zafascynowana psychologią, psychosomatyką, wpływem nieuświadamianych mechanizmów emocjonalnych na nasze zdrowie. Z pasji gotuje wg metody 5 przemian, twórczyni wielu autorskich przepisów kulinarnych, szerząca ideę slowlife i świadomego kształtowania zdrowia poprzez zmianę myślenia oraz szkodliwych nawyków, nie tylko żywieniowych.

Zaczynamy o 18.00 prelekcją, wstęp wolny (proszę być punktualnie, podczas prelekcji będzie prowadzone nagranie)

Warsztaty o 19.30 – 20.30, koszt 40zł, zabierzcie wygodne stroje i notatniki, mogą się przydać.

Studio Dantian, ul. Słupecka 4/37

Zapraszamy!

Ps. Kolejny warsztat masażu brzuchu z Martą już 11.11.2019 (zapisy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *