Morsowanie i qigong nad Wisłą

Z mniej oczywistych atrakcji związanych ze świadomym ruchem i wodą, w ubiegłą niedzielę, 5 listopada, o godzinie 10:00, w Beach Bar Aquatica – po praskiej stronie Wisły,  miała swój początek pierwsza w historii szkółka morsowania. Młode morsy rozpoczęły swoje bratanie z żywiołem od porcji wiedzy teoretycznej podanej w Barze Aquatica http://www.beachbaraquatica.pl wraz z ciepłą herbatką. Następnie udały się na spotkanie z Wisłą. Było gorąco i aż wrzało od krzyków! Morsy czerwone od zimnej wody wyskakiwały z Wisły i pędem pokonywał plażę przy okrzykach wydobywających się z wnętrza trzewi, aż pożałowałam, że nie uczestniczę w tej części zabawy! Mój udział w całym przedsięwzięciu miał miejsce dopiero, kiedy lekko zmarznięta grupa trafiła do Beach Bar Aquatica na ciepłą grochówkę 🙂 a po niej na ćwiczenia wyciszająco – rozluźniające czyli qigong na trawienie i zharmonizowanie organizmu. Pogoda była piękna i energia grupy „gotowych na wszystko” wspaniała. Przećwiczyliśmy wspólnie “Szamański qigong”, „Ćwiczenia pięciu zwierząt” oraz automasaż – aby rozgrzać i rozluźnić poszczególne partie ciała.

Dla wszystkich, którzy załapali smaka po tym poście na „morsowanie i qigong” mam dobrą dla Was wiadomość, już w najbliższą niedzielę, 12 listopada, o 10:00, akcja się powtórzy czyli będzie Wisła, będą ćwiczenia prowadzone przez Krzysia Operaca. Kto żyw i gotów do wody!

Aktualne informacje znajdziecie pod linkiem:https://www.facebook.com/beachbaraquatica/

Serdecznie dziękujemy organizatorom Kasi i Arturowi, było rewelacyjnie!
Marzena

 

Komentarze o “Morsowanie i qigong nad Wisłą

  1. Krysia pisze:

    Smaka na qigong mam nieustająco, ale tego dnia będę w Kołobrzegu. Spróbuję znaleźć jakieś morsy na plaży i z nimi poćwiczyć. Pozdrawiam serdecznie pasjonatów morsowania i qigong

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *