Nasze plany na lato

Szereg osób pyta nas ostatnio czy w okresie wakacyjnym będziemy prowadzili jakieś zajęcia. Oto co planujemy:

▪     23 czerwca (poniedziałek) w Muzeum Azji i Pacyfiku przy ul. Solec 24, 18:00 – 20:00 : ostatnie warsztaty wprowadzające do qigongu i taiji quan. Poniedziałkowe warsztaty w MAiP, z odmiennym programem, zostaną wznowione we wrześniu br.

▪     24 czerwca (wtorek) w szkole podstawowej przy ul. Kazimierzowskiej 16, 18:30 – 20:00 : ostatnie warsztaty III cyklu dla bardziej zaawansowanych. Następne cykle dla tej grupy będą kontynuowane od września/października br.

▪     28 czerwca (sobota) w Łazienkach Królewskich, 13:00 – 14:00 : warsztaty Ośmiu Kawałków Brokatu w ramach Festiwalu Ciszy.

▪     Wszystkie sierpniowe weekendy w Łazienkach Królewskich: seria warsztatów różnych form qigongu w ramach Festiwalu Lampionów Chińskich.

Więcej informacji będzie przekazywanych w miarę ustaleń programowych i logistycznych z organizatorami/partnerami powyższych wydarzeń.

Ponadto, każdego dnia, od poniedziałku do piątku, będziemy kontynuowali poranne ćwiczenia (7:30 – 8:00) w Łazienkach Królewskich.

Z wyłączeniem sierpnia będziemy również kontynuowali weekendowe warsztaty w Parku Skaryszewskim (10:00-12:00).

Od września br. planujemy utworzenie nowej grupy dla początkujących długiej formy Starego Stylu Yang Taiji Quan. Podobnie jak w grupie osób, które zaczęły naukę naszego stylu w styczniu br. zajęcia będą się odbywały w systemie cyklów 10-12 warsztatów, dwa razy w tygodniu, miejsce jeszcze do identyfikacji.

Pozdrawiamy, życząc udanego lata i podładowania akumulatorów pozytywną energią!