Pora Relaksu!!!

Drodzy Adepci!

W miniony piątek w Krośnie w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza „Porze Relaksu” nasza adeptka (sztuki) Marzena Rostkowska miała wernisaż kolaży podczas którego odbyły się mini pokaz Długiej Formy Starego Stylu Yang w wykonaniu artystki i jej przyjaciół z Fundacji Dantian, wspólny qigong – dla artystów i nie tylko z Energią Świadomego Ruchu oraz Oddech Smoka – czyli ognisty relaks w jogowym wydaniu. Na sam koniec dla wszystkich miał miejsce Happening z Kolażem.

W spotkaniu wzięli udział: Mistrz Taiji Quan – Jan Gliński, Joginka – Aleksandra Duda, Artystka – Kahuna Kieraś Kędziak

Krótka notka o naszej adeptce oraz mini filmik:

Marzena (Maya) Rostkowska –  graficzka komputerowa, designerka, pedagog, scenografka, nauczycielka Taiji i Qigong. Szkoliła się w krośnieńskim PLSP, w krakowskim Instytucie Sztuki oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W indonezyjskim RC Studio oraz singapurskim Mages Institute of Excellence,  jak również warszatwskiej IT Media.

Na codzień zajmuje się projektowaniem, grafiką użytkową, animacją filmową. Zaś w wolnych chwilach w “Porze Relaksu” trenuje Taiji Quan i Qigong – czyli Dalekowschodnie Ćwiczenia Energetyczne, które pomagają w tworzeniu kolaży jak i wzmagając apetyt na twórcze życie oraz kawę w Relaksie.

 

 

 

 

 

3 thoughts on “Pora Relaksu!!!

  1. julia pisze:

    Kolaże są według mnie takimi artystycznymi rebusami. Trzeba uważnie popatrzeć i pomysleć, a być może uda się poznać ukryte przez artystę znaczenie… A kolaże Marzenki takie właśnie są: tajemnicze i zaskakujące…
    Wyrazy uznania dla Artystki
    :j

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *