Qigong choinki!!!

Już od dwóch lat świętujemy w kręgu Dantianów!

W tym roku przybyło nam również nowych adeptów taijiquan i qigongu tak, że nasze grono powiększyło się  🙂 z czego jesteśmy bardzo radzi, bo i przy wspólnym stole było wesoło, i widownia zapełniona podczas pokazu form miecza, szabli i kija w wykonaniu naszego nauczyciela. Nie wspominając już o pierwszym w historii Świątecznym Kiermaszu Upominkowym, gdzie nasi mili goście nie szczędzili pochwał naszym artystom i zaopatrywali się w upominki pod choinkę.

Wszystko to poprzedzone dwoma filmikami: pierwszym z Francji, gdzie nasza złota reprezentacja wykonała brawurowo krakowiaka taiji w trakcie bankietu kończącego Festiwal naszego stylu w Hagetmau oraz drugim, z Indonezji i Tajwanu, czyli szybkiej podróży od masażu punktów marmy i chwytów pencak silat, poprzez migawki ze świątyń Góry Lwa, po pokazy różnych form naszego stylu w wykonaniu najlepszych mistrzów tajwańskich. Dało to nam wszystkim wiele radości oraz chęci do powtórnego spotkania, a także do wspólnych podróży z Fundacjią Dantian 🙂

Kończąc spotkanie, aby zaczarować wieczorne obżarstwo i ulżyć pełnym brzuchom, wykonaliśmy oryginalny Qigong Choinki – było artystycznie i twórczo podczas kreślenia w powietrzu iglastyk gałązek, bombek i włosów anielskich, gdzie każdemu ruchowi towarzyszyły oczywiście koncentracja oraz przeponowy oddech !

Zrobiliśmy to już osobiście, ale chcielibyśmy również tą drogą podziękować naszym wolontariuszom, którzy  jak zwykle sprawnie przygotowali i zwinęli całą imprezę.

Krótki filmik ze spotkania zamieścimy za około tydzień, a póki co życzymy Wam i Waszym bliskim wspaniałych Świąt oraz zdrowia i sukcesów w nadchodzącym szybko Nowym Roku!

Kiermasz-upominkowy Kiermasz-upominkowy_qigong-choinki Kiermasz-upominkowy_forma-z-kijem Kiermasz-upominkowy_3 Kiermasz-upominkowy_2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *