Relacja z Chodzonego antyrakowego qigongu Guolin

Jesteśmy już po pierwszych, pilotażowych warsztatach z “CHODZONEGO, ANTYRAKOWEGO QIGONGU GUOLIN”. W małej grupie przez kilka dni w Studio Burdąg praktykowaliśmy prawidłowy oddech połączony z marszem naturalnym – Ziran Xing Gong, podstawowym marszem w metodzie Guolin. Poranki zaczynaliśmy od “Codziennego rytuału zdrowia”. Po śniadaniu – zależnie od pogody – wyruszaliśmy do lasu, aby wdychać wspaniałe leśne powietrze w rytm naszych kroków. Oddychanie nosem z umiarkowaną siłą, skoordynowane z ćwiczeniami naturalnego marszu, nie było jednak łatwe, ale z każdą godziną praktyki wychodziło nam coraz lepiej. Na większym rozluźnieniu mogliśmy również wykonywać charakterystyczne kołysanie ramion z dłońmi właściwie skierowanymi w stronę ciała.
👉A co dalej? Oprócz planowania kolejnych warsztatów, wkrótce będziemy organizować co-weekendowe marsze Guolin w przyrodzie, w Łazienkach Królewskich. Skoncentrujemy się na profilaktyce oraz na przyśpieszeniu tą metodą odzyskiwania zdrowia przez tych, którzy kończą lub mają już za sobą zwykle bardzo osłabiającą organizm szpitalną terapię onkologiczną. Planujemy pierwszy taki marsz w niedzielę, 16 października, o godz.10.00. Spotykamy się przed Starą Kordegardą. Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/bfUkRKPTY7eexpRj8
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo 😊
👉Jeżeli temat Cię zainteresował więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=R5YA-mZsAec, https://www.youtube.com/watch?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *