II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU już za nami!

Musieliśmy trochę ochłonąć po emocjach II Ogólnopolskiego Festiwalu Energii Świadomego Ruchu (QiFit Festival https://www.qifit.pl/p/festival). Dziękujemy Wam za zaangażowanie i liczny udział.

Szybko minęły te dwa dni wypełnione warsztatami, prelekcjami i pokazami. Dały one wszystkim zainteresowanym wyjątkową możliwość zapoznania się – w jednym miejscu i czasie – z bogatym wachlarzem wschodnioazjatyckich metod świadomego ruchu, angażującymi jednocześnie ciało i umysł, takimi jak Taiji (Tai Chi) i Qigong (Chi Kung), przybliżając szerszej publiczności te tradycyjne, sprawdzone metody zachowania zdrowia i harmonijnego rozwoju osobistego.

Dziękujemy prelegentom za obecność i wkład w przybliżenie szerokiego spektrum możliwości praktyki z energią świadomego ruchu: Andrzejowi Kaliszowi Akademia Yiquan https://www.facebook.com/AkademiaYiquan, Hai Bui Ngoc Szkoła Mistrza Nama https://www.facebook.com/szkolanama, Markowi Balińskiemu Akademia Chen Taijiquan https://www.facebook.com/AkademiaChenTaijiquanMarekBalinski/, Marcie Pociejewskiej Qi Balans Gimnastyka ciała i umysłu – Qi Balans, Pawłowi Raszkiewiczowi Droga Dao Droga Dao, Krzysztofowi KO Operaczowi Tai Chi po Polsku www.taijipopolsku.pl, Tomkowi i Anastazji Nowakowskim Primal Tao (Tao Natury) https://www.facebook.com/primalwaypractice, Katarzynie Wu Miernickiej Astrotao https://www.facebook.com/Astrotao, Tomkowi Eichelbergerowi Path Of Dao https://www.facebook.com/QiGongRonTimm, Shì Héngyì Polska Akademia Shaolin https://www.facebook.com/shaolintemplepoland/, Piotrowi Ziembie http://taichi.com.pl, Ewie Mechelewskiej Tai Chi Warszawa https://www.facebook.com/taichi.warszawa, Lenie Chi MyQiFlow https://www.facebook.com/flowithchi, Włodzimierzowi Wieliczkowskiemu https://www.facebook.com/taoartejoga/ oraz Bronisławowi Świątkowskiemu www.mindfulnessnonstop.pl

Dziękujemy także Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka za partnerstwo w realizacji projektu oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki za współfinansowanie zadania.

Podziękowania należą się też licznym wolontariuszom – wszyscy oni byli także adeptami taiji i qigongu.

Oczywiście nasza Fundacja Dantian nie tylko współorganizowała i współfinansowała ten Festiwal, ale również poprzez swoich adeptów aktywnie uczestniczyła w pokazach, warsztatach i prelekcjach. Cały Festiwal był transmitowany w sieci na żywo i można go obejrzeć na kanale QiFit na YouTube (https://www.youtube.com/c/QiFit). Zapraszamy nie tylko do oglądania, ale przede wszystkim do wspólnych ćwiczeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *