Spotkanie wigilijne z Fundacją Dantian

Już czas!
Czas na sposób na zdrowie!
Już czas! na spotkanie, na rozmowę.
Już czas! na uścisk rąk i poznanie.
Już czas! na Wigilijne spotkanie.
Już czas!
Przyjaciele i adepci Fundacji Dantian, tym wierszykiem i grafiką autorstwa Marzenki, zapraszamy Was wszystkich w najbliższy poniedziałek, 17.12, na 18.00, na nasze doroczne Spotkanie Wigilijne.
 
Oprócz stałych punktów programu, będziemy też mieli parę niespodzianek. Uchylając rąbka tajemnicy, jedną z nich ma być krótka lekcja tanga pod wodząc znanego już niektórym z Was mistrza Stefana, “El Polaco”, https://mundi.com/tango-html/, goszczącego z krótką wizytą w Warszawie!
 
Jak zwykle mile widziane będzie potwierdzenie obecności oraz przyniesienie czegoś na ząb 🙂
 
Korzystając z okazji, przypominamy, że w niedzielę 30.12, o 18.00, skończymy 2018 rok silnym akcentem, czyli sesją gongów w mroku, przerywanym tylko czasem błyskami lampy Pandora – więcej informacji w kalendarzu https://fundacjadantian.com/wydarzenia/gongi-i-instrumenty-etniczne-kuba-korycki-2/
 
Natomiast już następnego dnia po naszym spotkaniu wigilijnym, czyli we wtorek 18.12, nasza Fundacja będzie partycypowała w kolejnej edycji Orientalnego Kiermaszu Świątecznego na Wydziale Orientalistycznym UW, tym razem pod hasłem pomocy dla Jemenu https://warsaw.carpe-diem.events/calendar/8806139-orientalny-kiermasz-wi-teczny-pomoc-dla-jemenu-at-krakowskie-26/.
Zapraszamy zatem Was serdecznie na nasze Spotkanie Wigilijne, a także na wspomniane powyżej wydarzenia końca 2018 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *