Święta, Święta, … a co po Świętach?

Kończąc z uśmiechem i wytchnieniem tak bogaty, pełen wrażeń i nowych doświadczeń rok 2018, życzymy Wam, aby ten wyjątkowy, świąteczny czas z bliskimi i końcówka roku były owocne w odpoczynek, radość i – oczywiście – świadomy ruch!

Jeszcze przed Sylwestrem mamy dla Was na dwa grudniowe spotkania w Studiu Dantian.

29 – 30.12. 2018 (sobota – niedziela) zapraszamy na warsztaty Jogi Buduję siebie z Karoliną Brzezińską. Oto filmik pokazujący ćwiczenia z naszą nową joginką, która już od stycznia poprowadzi regularne zajęcia w Studiu Dantian.  Kto jeszcze w Starym Roku ma ochotę spróbować jogi i energetycznie poruszyć ciałem i duchem, ma ku temu wyjątkową okazję!

Informacje o zapisach na warsztaty do Karoliny: https://www.facebook.com/events/225298355034599/  

Zaś w wieczór przedsylwestrowy, 30.12.2018, o godz. 18.00, zapraszamy na już trzecią edycję warsztatów naszego jogina kundalini,  Kuby Koryckiego, Koncert gongów i instrumentów muzycznych. Prosimy o wcześniejsze zapisy: studiodantian@gmail.com, albo tel. 794 506 585. Będzie również można spróbować działania Lampy Pandora – ci co spróbowali wiedzą, że to wyjątkowe doświadczenie.

Dla chwili wytchnienia, w przerwie pomiędzy pakowaniem prezentów i przygotowywaniem świątecznych potraw, dla tych którzy nie mogli uczestniczyć osobiście w grudniowy piątek w spotkaniu autorskim z naszą adeptką i instruktorką taiji, a zarazem ilustratorką, Marzenką Mayą Rostkowską oraz autorem nietypowego przewodnika rozwoju osobistego „Bajki szczęściem cerowane”, Tomkiem Chodkowskim, zapraszamy na kanał YouTube do obejrzenia relacji z tego spotkania. Książkę można nabyć również na Słupeckiej 4 – zostało jeszcze kilka egzemplarzy.

Zapraszając Was na te mocne akcenty końca Starego Roku, życzymy Wam i Waszym bliskim wszystkiego co najlepsze w 2019! Bądźcie z nami! Połączmy Sposób na Zdrowie Studia Dantian z Energią Świadomego Ruchu Fundacji Dantian!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *