Świąteczna energia brzucha

W świątecznym nastroju zakończyliśmy dziś pierwszą część roku akademickiego 2014 z Fundacją Dantian… a działo się, działo!

Grupa inicjatywna już po siedemnastej rozpoczęła dekorować salę i biesiadny stół. O godzinie 18:00, równo z wybiciem zegara, z okazji powrotu z Azji naszego nauczyciela, wykonaliśmy wspólnymi siłami pierwszą i trzecią część długiej formy Starego Stylu Yang. Następnie miła odmian, na deser forma w rytm disco do utworu „Rasputin” zespołu Boney M. Przerwa na otarcie potu z czoła i wielka biesiada przy obficie zastawionym stole, który zapełniony został przez nas domowymi przetworami, sałatkami, wypiekami, śledzikami i pamiętnym barszczem autorstwa nadwornego dziennikarza.

Zaś na podsumowanie wieczoru zaproszeni goście z zaprzyjaznionej firmy herbacianej przygotowali dla nas ceremonię parzenia herbaty w stylu chińskim.

Dziękujemy Wszystkim za udział i Wasze zaangażowanie, bez Was taki dzień jak dziś nie mógłby się odbyć i zostać tak pięknie zapamiętany. Do zobaczenia w Nowym Roku na naszym wspólnym parkiecie taiji!

Spotkanie wigilijne_2

Spotkanie wigilijne_3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *