Urodzinowa gala!

Z wielką radością gościliśmy przyjaciół naszej Fundacji Dantian w Muzeum Azji i Pacyfiku w ubiegły piątek, wspólnie celebrując jej drugie urodziny. Było wspaniale – dziękujemy!

Po corocznym podsumowaniu w postaci slajdowiska przetykanego filmikami z życia Fundacji dotarliśmy do clou programu, a mianowicie wspaniałych pokazów TOMASZA PIOTRKOWICZA, założyciela Szkoły Samurajów  oraz MARIUSZA SROCZYŃSKIEGO, założyciela Studia Tai Chi, którzy wraz z adeptami ich szkół zademonstrowali prawdziwe mistrzostwo, osiągnięte po kilkudziesięciu latach intensywnej praktyki.  Brawurowym finałem był występ JULII BUI NGOC z jej żeńską grupą szkoły Tańca z Wachlarzami Bojowymi. Było co podziwiać, czego dowodem są załączone filmowe migawki z gali oraz zdjęcia, które już wiszą na pamiątkowej ścianie Fundacji.

Mamy nadzieję w przyszłości obchodzić kolejne urodziny w gronie zaprzyjaźnionych klubów i mistrzów ze świata tradycyjnych sztuk walki :). Jak pokazało nasze urodzinowe spotkanie, jest to bardzo dobra okazja do poznania się bliżej, a także do wymiany doświadczeń, wspólnego rozwoju i nauki.

https://youtu.be/sCpNe2Doiz0

TAI CHI STUDIO Szkola Tanca z Wachlarzami Bojowymi_3 Szkola Tanca z Wachlarzami Bojowymi_2 SZKOLA SAMURAJOW MARIUSZ SROCZYNSKI & JAN GLINSKI

Komentarze o “Urodzinowa gala!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *