Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Masaż wisceralny według Ogułowa – prelekcja i warsztat

4 październik 2019 @ 18:00 - 20:30

40 zł

Po raz kolejny zapraszamy na prelekcję i warsztat dotyczący masażu wisceralnego brzucha,  według metody Ogułowa!

Spotkanie  poprowadzi cudowna Marta Pawełek-Dukaczewska, która w sposób zabawny i kompetentny pokaże jak masować własne trzewia, aby pozbyć się wszelkich blokujących nasz dobrostan zatorów! Poczujecie lekkość i przyjemność płynącą z harmonijnej pracy Waszych organów wewnętrznych!

To jest jakość życia jakiej chcecie! To jest przyjemność bycia we własnej skórze!

U podstaw wielu chorób występują zastoje w naczyniach żylnych i limfatycznych narządów wewnętrznych i w przestrzeni około narządowej, a także zmiany położenia narządów.
Mogą one powstać w wyniku wysiłku fizycznego, urazu, intoksykacji. W większości powodują one spastyczne napięcia narządów, a to najczęściej, prowadzi do zaburzeń procesów metabolicznych oraz wzajemnych powiązań narządów między sobą.
Dalszą konsekwencją, jest obniżenie odporności – w ciele pojawiają się bakterie, grzyby, pasożyty, wirusy…

 

 

Zapraszamy na praktyczny warsztat, na którym nauczycie się jak poprzez masaż odpowiednich punktów ( zwanych spustowymi ) można skutecznie odblokowywać i harmonizować pracę organów wewnętrznych.
Poznacie mapę swojego brzucha, dowiecie się gdzie i jak ulokowane są poszczególne narządy. Dowiecie się o czym mówi do was wasze ciało, twarda niczym kamień przepona, boląca śledziona, gdzie tak naprawdę znajdują są przydatki..

Masaż brzucha według Ogułowa to rewelacyjny sposób na poprawę samopoczucia, odzyskanie witalności a w trudniejszych przypadkach również powrót do zdrowia.

Marta Pawełek-Dukaczewska – dyplomowana terapeutka wisceralna, wg metody Ogułowa , coach żywieniowa, nieustannie rozwijająca swoje umiejętności w zakresie profilaktycznej i leczniczej dietetyki chińskiej, praktycznego ziołolecznictwa oraz holistycznego podejścia do zdrowia. Z wykształcenia andragog, zafascynowana psychologią, psychosomatyką, wpływem nieuświadamianych mechanizmów emocjonalnych na nasze zdrowie. Z pasji gotuje wg metody 5 przemian, twórczyni wielu autorskich przepisów kulinarnych, szerząca ideę slowlife i świadomego kształtowania zdrowia poprzez zmianę myślenia oraz szkodliwych nawyków, nie tylko żywieniowych.

Zaczynamy o 18.00 – 20.30
Zabierzcie wygodne stroje i notatniki, mogą się przydać.

 

Prelekcja wstęp wolny

Warsztat praktyczny koszt 40zł

Studio Dantian, ul. Słupecka 4/37

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
4 październik 2019
Godzina:
18:00 - 20:30
Koszt:
40 zł
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia