Zostań Przyjacielem Fundacji Dantian w 2019 roku. Zaś przed nami kolejny ciekawy miesiąc!

Serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom i przyjaciołom Fundacji Dantian za przybycie do Muzeum Azji i Pacyfiku 8 lutego i wspólną celebrację Nowego Roku chińskiego pod znakiem Świni/Dzika. Było nam miło gościć tak liczne grono, stale zwiększające się od pięciu lat. Tak, już od pięciu lat, gdyż w maju nasza Fundacja Dantian obchodzić będzie swoje piąte urodziny:-) Już teraz więc zapraszamy Was na urodzinowe przyjęcie do Studia  Dantian (ul. Słupecka 4) w piątek, 10 maja, o 18.00.

Przez te wszystkie lata byliśmy razem, czy to podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu, czy też pod dachem, na warsztatach, zajęciach i prelekcjach. Wiele z tych aktywności mogło odbywać się bezpłatnie dzięki waszemu corocznemu wsparciu w formie donacji i stania się przyjacielem Fundacji Dantian https://fundacjadantian.com/przyjaciele/  Będziemy Wam wdzięczni za przedłużenie Waszego statusu Przyjaciela Fundacji Dantian lub za zostanie jej Przyjacielem/Przyjaciółką i wsparcie także w tym 2019 roku.

Dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu, wiele osób w trudniejszej sytuacji materialnej mogło być całościowo bądź częściowo zwolnione z opłat za płatne zajęcia/wydarzenia organizowane przez Fundację. Zaś wszyscy Przyjaciele mają prawo do zniżki za regularne zajęcia organizowane przez naszą Fundację. Należy podkreślić, że wszystkie dochody Fundacji przeznaczane są wyłącznie na realizację jej celów statutowych https://fundacjadantian.com/fundacja/cele-fundacji/

Od końca 2018 r. działa również Studio Dantian, które regularnie organizuje darmowe prelekcje (dla przykładu,  link do spotkania w ubiegły  piątek: „Słowa w terapii”: https://youtu.be/55NI8kTXnPQ) i aby tak pozostało, Wasze wsparcie jest również bardzo istotne.

Zapraszamy już teraz na bogaty, marcowy program spotkań. Specjalnym gościem będzie prof. Zbigniew Mikołejko,  którego prelekcja wypadnie w Dniu Kobiet, 8 marca.  Dokładniej o naszych piątkowych prelekcjach napiszemy w osobnym poście, ale już teraz przedstawiamy Wam  poniżej plan spotkań, zwracając uwagę również na Dzień Otwarty Studia Dantian, w sobotę, 16 marca, między 11.00 a 17.00. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zwykle, dla tych co nie mogli być z nami fizycznie, przygotowaliśmy relacje na kanale YouTube Studia Dantian. Dołączyły tam dwie lutowe prelekcje w Muzeum Azji i Pacyfiku przeprowadzone przez Jana Glińskiego oraz prezentacje do pobrania z naszej strony.

Teoria i praktyka taiji

https://www.youtube.com/watch?v=F8Dq6Q_OdkY

Nowy rok chiński

https://www.youtube.com/watch?v=pNAOM2bK81M

Również do przejrzenia na naszej stronie jest ostatnio opublikowany artykuł w Wysokich Obcasach dotyczący praktyki Taiji.

https://fundacjadantian.com/teksty/

Otwierające ten post zdjęcie naszej ekipy taiji z flagą naszego stylu Starego Stylu Yang sygnalizuje, że już niedługo, bo w drugiej połowie maja, jedziemy do Japonii reprezentować nasz kraj na kolejnym międzynarodowym Festiwalu Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji.  Przypomnijmy, że w czerwcu 2018 r. nasza Fundacja Dantian zorganizowała Pierwszy Europejski Festiwal Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji, z udziałem ponad 100 reprezentantów Tajwanu oraz ekip m.in. z Francji, Bułgarii, Niemiec i USA. Nasza polska drużyna zajęła wtedy szereg medalowych miejsc. Zobaczymy, jak pójdzie nam w tym roku, a póki co trenujemy intensywnie. A wszystkich chętnych do poznania naszego stylu taiji zapraszamy na zajęcia, w Studiu Dantian i weekendowo, w Łazienkach Królewskich.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *