­čÄäWSPANIA┼üEGO CZASU ┼ÜWI─äTECZNEGO I NOWOROCZNEGO ­čÄä

PIERWSZA ZASADA HUNY: ŚWIAT JEST TYM, CZYM MYŚLISZ ŻE JEST.

Nasze my┼Ťli nale┼╝─ů do nas a zatem nasz─ů decyzj─ů jest, jakie decyzje podejmujemy, jak reagujemy, co wybieramy. W Nowym Roku 2024 wybierajmy tw├│rczo, dzia┼éajmy z rozmachem, my┼Ťlmy uczciwie wzgl─Ödem siebie i innych. Niech ka┼╝da chwila pachnie dobrem i ciep┼éem domowego ogniska. Pieczonym┬áchlebem, grzybowym sosem i s┼éodkim, dro┼╝d┼╝owym ciastem. Niech ka┼╝dy dzie┼ä z bliskimi b─Ödzie pe┼éen ciekawych i buduj─ůcych chwil i my┼Ťli. Niech nasze cia┼éa odpoczn─ů i zbior─ů energi─Ö na nadchodz─ůcy rok, wraz z jego wszystkimi, wspania┼éymi wyzwaniami. Otuchy, pogody ducha i dobrego przep┼éywu Qi ┼╝yczy zesp├│┼é Fundacji┬áDantian.

WARSZTATY WYJAZDOWE Z FUNDACJ─ä DANTIAN | Jedwabno, Studio Burd─ůg 24-30.06.2024

Wraz ze zbli┼╝aj─ůcym si─Ö Nowym Rokiem, zazwyczaj rozpoczynamy planowanie wakacyjnych wyjazd├│w. Aby┼Ťcie mogli w swoich planach uwzgl─Ödni─ç wyjazdy z nami, ju┼╝ teraz udost─Öpniamy terminy i og├│lny zarys, czego b─Ödziecie mogli do┼Ťwiadczy─ç i nauczy─ç si─Ö podczas nadchodz─ůcych warsztat├│w. Koniec czerwca sp─Ödzimy w Jedwabnie – kameralnej oazie spokoju, po┼éo┼╝onej na skraju mazurskiego lasu, z w┼éasnym oczkiem wodnym i dwoma pobliskimi jeziorami. Warsztat ÔÇ×┼╗yciodajny OddechÔÇŁ w Studio Burd─ůg, b─Ödzie w ca┼éo┼Ťci dedykowany prozdrowotnym technikom oddechowym, stacjonarnym i marszowym, w my┼Ťl starego, taoistycznego powiedzenia ÔÇ×Oddycha─ç to ┼╝y─ç, za┼Ť dobrze oddycha─ç, to ┼╝y─ç dobrzeÔÇŁ. Jak oddychamy, zale┼╝y od nas. Oddech to jedna z najwa┼╝niejszych funkcji fizjologicznych, kt├│r─ů mo┼╝emy ┼Ťwiadomie kontrolowa─ç. Ma istotny wp┼éyw na nasz stan fizyczny, umys┼éowy i emocjonalny, dlatego te┼╝ warto pog┼é─Öbia─ç wiedz─Ö i ┼Ťwiadomo┼Ť─ç jako┼Ťci w┼éasnego oddechu. Zapraszamy ­čÖé┬á

WARSZTATY WYJAZDOWE Z FUNDACJ─ä DANTIAN | Brzoz├│wka, Wytw├│rnia Ciszy 15-21.07.2024

Lipcowy warsztat ÔÇ×Przestrzenie Kobieco┼Ťci” przeznaczony jest dla kobiet i w ca┼éo┼Ťci po┼Ťwi─Öcony b─Ödzie energii i cia┼éu kobiety. R├│┼╝norodno┼Ť─ç proponowanych technik pozwoli do┼Ťwiadczy─ç wielu aspekt├│w kobieco┼Ťci oraz pozna─ç sposoby dbania o siebie. Podczas warsztatu poznasz dedykowany kobietom, medyczny qigong ÔÇ×Promiennego Lotosu” z elementami akupresury, automasa┼╝u i lecz─ůcymi d┼║wi─Ökami jako form─ů samoleczenia. Zadbasz o pi─Ökn─ů, wyprostowan─ů sylwetk─Ö, uk┼éad hormonalny i mi─Ö┼Ťnie dna miednicy z pomoc─ů Tradycyjnej Gimnastyki S┼éowia┼äskiej. A dla d┼éugowieczno┼Ťci i dobrego zdrowia, nauczysz si─Ö spokojnej i wdzi─Öcznej formy qigingu z kijem – Taiji Yangsheng Zhang, kt├│ra kieruje si─Ö podstawowymi zasadami tradycyjnej┬ámedycyny┬áchi┼äskiej, r├│wnowa┼╝─ůc yin i yang. To wszystko w miejscu ze wspania┼é─ů przestrzeni─ů, w samym centrum Polski, w Wytw├│rni Ciszy w Brzoz├│wce. Wi─Öcej informacji niebawem!