🎄WSPANIAŁEGO CZASU ŚWIĄTECZNEGO I NOWOROCZNEGO 🎄

PIERWSZA ZASADA HUNY: ŚWIAT JEST TYM, CZYM MYŚLISZ ŻE JEST.

Nasze myśli należą do nas a zatem naszą decyzją jest, jakie decyzje podejmujemy, jak reagujemy, co wybieramy. W Nowym Roku 2024 wybierajmy twórczo, działajmy z rozmachem, myślmy uczciwie względem siebie i innych. Niech każda chwila pachnie dobrem i ciepłem domowego ogniska. Pieczonym chlebem, grzybowym sosem i słodkim, drożdżowym ciastem. Niech każdy dzień z bliskimi będzie pełen ciekawych i budujących chwil i myśli. Niech nasze ciała odpoczną i zbiorą energię na nadchodzący rok, wraz z jego wszystkimi, wspaniałymi wyzwaniami. Otuchy, pogody ducha i dobrego przepływu Qi życzy zespół Fundacji Dantian.

WARSZTATY WYJAZDOWE Z FUNDACJĄ DANTIAN | Jedwabno, Studio Burdąg 24-30.06.2024

Wraz ze zbliżającym się Nowym Rokiem, zazwyczaj rozpoczynamy planowanie wakacyjnych wyjazdów. Abyście mogli w swoich planach uwzględnić wyjazdy z nami, już teraz udostępniamy terminy i ogólny zarys, czego będziecie mogli doświadczyć i nauczyć się podczas nadchodzących warsztatów. Koniec czerwca spędzimy w Jedwabnie – kameralnej oazie spokoju, położonej na skraju mazurskiego lasu, z własnym oczkiem wodnym i dwoma pobliskimi jeziorami. Warsztat „Życiodajny Oddech” w Studio Burdąg, będzie w całości dedykowany prozdrowotnym technikom oddechowym, stacjonarnym i marszowym, w myśl starego, taoistycznego powiedzenia „Oddychać to żyć, zaś dobrze oddychać, to żyć dobrze”. Jak oddychamy, zależy od nas. Oddech to jedna z najważniejszych funkcji fizjologicznych, którą możemy świadomie kontrolować. Ma istotny wpływ na nasz stan fizyczny, umysłowy i emocjonalny, dlatego też warto pogłębiać wiedzę i świadomość jakości własnego oddechu. Zapraszamy 🙂

WARSZTATY WYJAZDOWE Z FUNDACJĄ DANTIAN | Brzozówka, Wytwórnia Ciszy 15-21.07.2024

Lipcowy warsztat „Przestrzenie Kobiecości” przeznaczony jest dla kobiet i w całości poświęcony będzie energii i ciału kobiety. Różnorodność proponowanych technik pozwoli doświadczyć wielu aspektów kobiecości oraz poznać sposoby dbania o siebie. Podczas warsztatu poznasz dedykowany kobietom, medyczny qigong „Promiennego Lotosu” z elementami akupresury, automasażu i leczącymi dźwiękami jako formą samoleczenia. Zadbasz o piękną, wyprostowaną sylwetkę, układ hormonalny i mięśnie dna miednicy z pomocą Tradycyjnej Gimnastyki Słowiańskiej. A dla długowieczności i dobrego zdrowia, nauczysz się spokojnej i wdzięcznej formy qigingu z kijem – Taiji Yangsheng Zhang, która kieruje się podstawowymi zasadami tradycyjnej medycyny chińskiej, równoważąc yin i yang. To wszystko w miejscu ze wspaniałą przestrzenią, w samym centrum Polski, w Wytwórni Ciszy w Brzozówce. Więcej informacji niebawem!