GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy poszczególne ruchy, odkrywając coraz głębsze ich aspekty. Z zadziwieniem obserwujemy jak daleko może sięgać ta praktyka. W tym czasie niepostrzeżenia zmienia się ciało, harmonizuje umysł a życie staje się piękniejsze. To daje wspaniałą perspektywę 🙂

Nowy rok akademicki za pasem! Zapraszamy  na regularne zajęcia Klasycznego Stylu Yang Taiji, wszystkich zmotywowanych do rozpoczęcia nauki od podstaw pod okiem doświadczonych instruktorów
Początek zajęć: wtorek, 04 października o godz.18.30.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, wtorki i czwartki, o godz.18.30 -20.00,
w LO im. M.Konopnickiej ul. Madalińskiego 22
Przyda się wewnętrzna motywacja. Deklaracja regularnej, indywidualnej pracy z samym sobą oraz chęć poznania wyjątkowego ale i trudnego stylu, który nieustająco czerpie ze swojego źródła na Tajwanie, gdzie znajduje się główka szkoła. Bezpośrednia transmisja daje silne osadzenie ale też uczy zaufania i pokory, względem całego ogromu wiedzy, jaka znajduje się przed adeptem tej sztuki.
Każdy, kto podejmuje to wyzwanie, ma możliwość rozwijać się do końca życia!
Kurs prowadzą instruktorki Fundacji Dantian, Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś.
Inwestycja:

2 x w tygodniu -260.00 zł z kartą przyjaciela Fundacji Dantian 220 zł (opłata miesięczna)

1 x w tygodniu  – 160 zł z kartą przyjaciela Fundacji Dantian 140 zł (opłata miesięczna)

Ubiór sportowy, nie krępujący szerokich ruchów oraz wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qCVgn7hLpxpS5GkJ6
Zapraszamy !