QiFit FESTIVAL | II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU | MAiP ul. Solec 24, 8-9 października

W drugi weekend października zapraszamy na wydarzenie, którego w Polsce jeszcze nie było! Festiwal Energii Świadomego Ruchu, lokalnie w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz na żywo, online w całej Polsce.
To unikalna możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z wschodnioazjatyckimi metodami ruchu umysł – ciało Taiji (Tai Chi), Qigong (Chi Kung) i systemów pokrewnych.
Przez dwa dni, w programie festiwalowym, odbędzie się szereg otwartych zajęć, warsztatów, wykładów i prezentacji, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów, będących specjalistami w swoich dziedzinach.
W strefie wystawienniczej swoją atrakcyjną i różnorodną ofertę zaprezentują organizacje, szkoły i instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem.
Festiwal zakończy część panelowa, poświęcona międzysektorowej perspektywie rozwoju Taiji i Qigongu na płaszczyznach sportu, edukacji i zdrowia.
Wydarzenie przybliżyć ma każdemu zainteresowanemu, czym są te metody ruchu dla zdrowia i rozwoju osobistego.
Szczególnie teraz, w okresie, w którym wciąż rośnie stres codziennego życia pogłębiający negatywne trendy zdrowotne, psychiczne i fizyczne, warto zapoznać się ze sprawdzonymi technikami prozdrowotnych aktywności fizycznych oraz szerokim wachlarzem ofert zajęć, aby wybrać coś dla siebie.
Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.
Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, Warszawa
Dzień 1, Sobota, 8 października
10: 00 – 18:00 – wydarzenia festiwalowe i strefa wystawców
Dzień 2, Niedziela, 9 października
10: 00 – 15:00 – wydarzenia festiwalowe i strefa wystawców
15:30 – 18:00 – część panelowa, poświęcona międzysektorowej perspektywie rozwoju Taiji i Qigongu na płaszczyznach sportu, edukacji i zdrowia
W trakcie festiwalu można też zwiedzić nową wystawę stałą „PODRÓŻE NA WSCHÓD” w MAiP. Wstęp na wystawę jest biletowany.
Pełen program Festiwalu, lista wystawców i prelegentów publikowana będzie sukcesywnie na stronie https://qifit.pl/p/festival, oraz tym wydarzeniu FB.
Transmisje online dostępna będzie na stronach:
QiFit
https://www.facebook.com/Platforma.Edukacyjna.QiFi
Fundacja Dantian
https://www.facebook.com/FundacjaDantian
Muzeum Azji i Pacyfiku
https://www.facebook.com/muzeumazji
oraz kanale You Tube
https://www.youtube.com/c/QiFit
Gospodarzem imiennym Festiwalu jest platforma QiFit, www.qifit.pl, promująca ruch, zdrowie i rozwój z wykorzystaniem wschodnioazjatyckich metod umysł – ciało.
Partnerem technicznym jest agencja Taktogram
Wydarzenie organizuje Fundacja Dantian w partnerstwie Muzeum Azji i Pacyfiku z współfinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *