CONIEDZIELNE „MARSZE GUOLIN” | Łazienki Królewskie, godz. 10.00

Zainaugurowaliśmy w Łazienkach Królewskich cykl coniedzielnych marszy tzw. Nowego Qigongu Guolin. Przez ostatnie pół wieku, ta forma chodzonego qigongu została przebadana w medycznych ośrodkach naukowych, najpierw na Wschodzie, a później na Zachodzie, udowadniając jej prozdrowotne działanie, zarówno profilaktyczne, jak i towarzyszące współczesnemu leczeniu szeregu chorób chronicznych, zwłaszcza nowotworowych.  

Będziemy kontynuowali nauczanie tego specyficznego sposobu chodzenia – angażującego, tak jak każdy qigong, ciało, oddech i umysł – w pozostałe niedziele października, 23 i 30.10. Jeśli ta nasza inicjatywa “chwyci”, wejdzie ona do naszego stałego, weekendowego kalendarza aktywności w Łazienkach, obok sobotnich i niedzielnych treningów taiji.

Zapraszając zatem na nasz kolejny Marsz Guolin w niedzielę, 23.10, wszystkich nowych chętnych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza . Zbiórka przed Starą Kordegardą o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny.

Prezentacja  https://www.youtube.com/watch?v=R5YA-mZsAec zawiera garść informacji teoretycznych i praktycznych o qigongu Guolin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *