Nowy Rok Chiński

Według horoskopu chińskiego, od 1 lutego 2022 roku będzie nam towarzyszył Tygrys z elementem żywiołu Wody. W nadchodzącym roku ważne będą odwaga, aktywność i chęć przeżycia czegoś nowego. Warto więc podejmować się nowych celów, spełniać marzenia i stawiać na przygody. Zatem obudź w sobie Tygrysa, niech pomoże Ci zmierzyć się z przeciwnościami losu lekko i z rozwagą!

Chińską, ciągle silnie zakorzenioną tradycją jest, że rodziny sprzątają swoje domy i otoczenie przed rozpoczęciem nowego roku. Słowo „kurz” w języku chińskim jest homofonem dla „starego”, dlatego sprzątanie domu symbolizuje odpędzanie pecha z poprzedniego roku, aby umożliwić nowy początek.

Aby respektować tę noworoczną tradycję, posprzątaliśmy gruntownie w naszej internetowej witrynie i prezentujemy Wam dzisiaj jej nowiusieńką odsłonę ????. Jak Wam się podoba? Co możemy w niej poprawić?

Ponieważ również zgodnie z tradycją, absolutnie w dzień Nowego Roku nie należy sprzątać, aby nie wymieść szczęścia, które w ten dzień wchodzi do domostw drzwiami i oknami (tymi wirtualnymi też!) dzisiaj już nic nie będziemy poprawiać, zbierając tylko w ciągu tygodnia Wasze sugestie, za które z góry dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *