Polska reprezentacja w drodze do Hagetmau!

Droga na Zachód … codzienne ćwiczenia, od ponad roku, bez względu na pogodę, bolące kolana, mięśnie itd. itp. Niezliczona ilość łapania ptaków za ogon, z góry i z dołu, w parku i na salach… odpychanie małp i uderzanie tygrysów w uszy… Cała ta przyjemność i trud treningów taiji quan.

Produkcja ręcznie wykonywanych i malowanych broszek, magnesów, breloczków, kaszkietówek, T-shirtów, których sprzedaż wspiera finansowo polską drużynę tak, aby mogła w jak największym składzie polecieć na zawody.

Udało się! W najbliższą sobotę dwunastoosobowa Reprezentacja Polski pod wodzą naszego nauczyciela Jana w składzie: George, Marzena, Andrzej, Kahuna, Ala, Paweł, Ania, Ola, Małgosia i dwie Agnieszki polecą na francuską arenę do Hagetmau, aby zmierzyć się przede wszystkim z samym sobą, ale i z innymi uczestnikami z całego świata. Trzymajcie za nas kciuki!

We wtorek 9 czerwca o 18:30 spotykamy się w Łazienkach, jeśli nie będzie padać na łące za Belwedere, w razie deszczu w Pawilonie Chińskim, na ostatni trening przed wyjazdem, zapraszamy wszystkich ćwiczących z nami taiji quan do wspólnej formy w intencji powrotu z tarczą :-).

Poniżej zdjęcia naszych T-shirtów oraz broszek, jeśli ktoś ma ochotę mieć oryginalne, markowe produkty Fundacji, a jednocześnie nas wesprzeć kupując je, ostatnia szansa przed wysyłką paczki do Francji jutro, we wtorek, 09.06, o 10:00. Dziękujemy tym, którzy już to zrobili 🙂

PS. Z ostatniej chwili: właśnie przyszły kaszkiety, czerwone i niebieskie, z dyskretnie wyhaftowaną pozycją pojedyńczego bata – zamówienia również do jutra rano.

Mail Attachment-2 Mail Attachment Mail Attachment-5
10 13 12 11

00 04 03 02 05

08

07

06

3 thoughts on “Polska reprezentacja w drodze do Hagetmau!

 1. julia pisze:

  Takie smoki to gwarancja sukcesu. Trzymać kciuki też nie zawadzi… ;D.
  Najpiękniejsze jest jednak to , że „nasi ” będą w Hagetmau .
  SZCZĘŚLIWE PODRÓŻY I POWODZENIA!!!
  (proszę nie dziękować, bo życzenie nie zadziała)
  :j

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *