Program na kwiecień w Studio Dantian

Już kwiecień, pierwsze magnolie rozkwitły, czas na ożywienie w każdym zakamarku naszego ciała, na porządki w organizmie, na ruch i zdrowie.

Czas na kwietniowe spotkania w Studia Dantian, które zachęcają i wabią nas różnorodnością i możliwościami samorozwoju.

W tym miesiącu wiele bardzo ciekawych spotkań już od dziś:

PONIEDZIAŁEK – 1.04.2019, cotygodniowe zajęcia, Qigong wiosenny o 18.00, oraz o godz. 20.00, grupa początkująca Taiji, z Janem Glińskim (sala górna). Zaś o godz. 18.30, rozpoczyna zajęcia grupa początkująca, Tańca z wachlarzami bojowymi, z Ewą Ampulską (sala dolna).

WTOREK – 2.04.2019, cotygodniowe zajęcia, o godz 9.30, Qigong z Janem Przyłuskim (sala górna) oraz o godz. 17.30, pierwsze warsztaty z Iaido (miecza japońskiego) z Mistrzem Masanori Ogawa z Japonii (sala górna). Tego samego dnia o 20.00, grupa początkująca, Shenyun (tańca chińskiego), z Emilią Potocką (sala górna).

ŚRODA – 3.04.2019, cotygodniowe zajęcia, Qigong o 18.00, oraz o godz. 20.00, grupa początkująca Taiji, z Janem Glińskim (sala górna).

CZWARTEK – 4.04.2019, o godz 9.30, Qigong z Janem Przyłuskim (sala górna) oraz po raz pierwszy o godz. 18.00, Taniec Brzucha z Agnieszką Stradomską, naszą nową istruktorką. Więcej informacji na:

http://studiodantian.com/taniec-brzucha/

http://studiodantian.com/people/agnieszka-illiva-stradomska/

Wieczorem zaś zajęcia o godz. 19.45, z Aleksandrą Dudą, Joga Droga do Łagodności (sala górna) oraz o godz. 20.00, zajęcia z Guangchang, (Taniec chiński) z Emilią Potocką.

PIĄTEK, 5.05.2019, o godz. 18.00 warsztaty masażu brzucha wg metody Ogułowa z Martą Pawełek-Dukaczewską, filmik z zajęć, które odbyły się w zeszły piątek i które powtarzamy ze względu na duże zainteresowanie, jeśli zamierzacie się wybrać, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na mail: studiodantian@gmail.com

Zapraszamy również na odsłuchanie ostaniej prelekcji dotyczącej dietetyki w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską z naszego kanału YouTube z specjalistką żywieniową, Martą Pawełek-Dukaczewską, także dyplomowaną masażystką wisceralną.

Więcej informacji dotyczących prelekcji i zajęć w Studio Dantian w kwietniu już za kilka dni w kolejnym poście, wszystkie informacje dotyczące naszych warsztatów, spotkań i cennika znajdziecie na www.studiodantian.com

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *