Program na luty – ciekawi zaproszeni goście!

Przypominamy, że w drugiej połowie lutego nasze  warsztaty qigongu w Muzeum Azji i Pacyfiku będą prowadzić interesujący zaproszeni goście 🙂 Oto, co nas jeszcze czeka w tym miesiącu:

Poniedziałek 13.02, godz. 18.00. QIGONG NA SERCE– w przeddzień walentynek, warsztaty zapoznające z ćwiczeniami regulującymi pracę serca i całego układu krążenia. Prowadzi Jan Gliński.

Poniedziałek 13.02, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH 

Poniedziałek 20.02, godz. 18.00. BIODRA JAKO CENTRUM MOCY – zdrowe biodra to zdrowy człowiek; równowaga bioder to także klucz do bezpiecznego i efektywnego wykonywania ćwiczeń ruchowych, w tym qigongu, taijiquan czy innych sztuk walki; warsztaty zapoznające praktycznie z działaniem bioder i precyzją ich ruchu.  Prowadzi fizjoterapeuta i adept aikido, Bartłomiej Gajowiec.

Poniedziałek 20.02, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH 

Poniedziałek 27.02, godz. 18.00. FIZYCZNY ASPEKT QI – qigong to praca z energią. Energia Qi nie jest tylko i wyłącznie niewyczuwalną siłą napędową organizmu, ale ma też swoją fizyczną, odczuwalną stronę. Jej odczuwanie jest nieodzowne przy praktykowaniu tzw. wewnętrznych systemów treningowych. Warsztaty zapoznające z ćwiczeniami pozwalającymi poczuć energię wypełniającą nasze ciało. Prowadzi Krzysztof “KO” Operacz.

Poniedziałek 27.02, godz. 20.00. STARY STYL YANG DLA POCZĄTKUJĄCYCH 

Cennik

Qigong: wstęp – 30 zł (możliwe zniżki, info: https://fundacjadantian.com/cennik/ )

Taiji: wstęp – pierwsze zajęcia bezpłatne, później zgodnie z cennikiem (możliwe zniżki, info: https://fundacjadantian.com/cennik/)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *